Про проведення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції.

Доводимо до відома учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності про Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, затверджений  постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057

Метою і завданнями психологічної реабілітації є:

- збереження або відновлення фізичного та психічного здоров'я отримувачів послуг;

- досягнення соціально-психологічного благополуччя;

- зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій;

- запобігання інвалідності;

- профілактика агресивної та само руйнівної поведінки.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції або його законний представник звертається до управління за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців — за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу).

Учасники антитерористичної операції подають до управління заяву, складену в довільній формі,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Послуги із психологічної реабілітації надаються отримувачу послуг окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, санаторно-курортними, медико-психологічними та соціальними послугами.

Більш детальну інформацію щодо проходження психологічної реабілітації можна отримати в управлінні соціального захисту населення за адресою:

м. Лубни пр-т Володимирський, 9 каб. 6»

Крім того просимо окремо розмістити: «Перелік суб’єктів які надають послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції в 2018 р.»

 

Назва установи

Адреса установи

Контактний телефон

ТОВ «Санаторій Токарі»

Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96

(05445)3-71-35,

(050)300-12-81

 

 

Начальник управління

В.О. Щербак


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua