ПРОГРАМА відшкодування громадянам вартості проїзду міжміським транспортом на 2019 рік

ПРОГРАМА

відшкодування громадянам вартості проїзду
міжміським транспортом на 2019 рік

 

Загальні положення

 

         Програма відшкодування громадянам вартості проїзду міжміським транспортом на 2019 рік (далі Програма) направлена на розв’язання проблем соціального захисту громадян віднесеним до 1 та 2 категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та мають право на безплатний проїзд і 50-процентну знижку вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним або повітряним, або залізничним, або водним транспортом з правом першочергового придбання квитків.

Реалізація даної Програми здійснюється відповідно до Бюджетного кодексу України, Державного бюджету України на відповідний рік, Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постанови Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2005 року №936 «Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та інших нормативно-правових актів України.    

 

Мета програми

 

Відшкодування громадянам один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України та у зворотному напрямку (без врахування пересадок).

 

Фінансове забезпечення програми

 

Фінансування на виконання зазначеної програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету в обсягах визначених у бюджеті міста на 2019 рік.     

Організація виконання програми

 

Реалізацію програми здійснює безпосередньо розпорядник бюджетних коштів - управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради, який організує виконання бюджетної програми та готує звітність про виконання паспорту програми.

 

Очікувані кінцеві результати виконання програми

 

Реалізація програми відшкодування громадянам вартості проїзду міжміським транспортом забезпечить розв’язання проблеми соціального захисту громадян віднесених до 1 та 2 категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та мають право на безплатний проїзд і 50-процентну знижку вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним або повітряним, або залізничним, або водним транспортом з правом першочергового придбання квитків.

 

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                         О.В. Карпець

 


Міські програми Управління соціального захисту населення ПРОГРАМА відшкодування громадянам вартості проїзду міжміським транспортом на 2019 рік

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Міські програми Управління соціального захисту населення ПРОГРАМА відшкодування громадянам вартості проїзду міжміським транспортом на 2019 рік

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua