ПРОГРАМА забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни та осіб на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у м.Лубни на 2019 рік

 

ПРОГРАМА

 

забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни та осіб на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у м.Лубни на 2019 рік

 

Загальні положення

    

Програма забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни та осіб на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у м.Лубни на 2019 рік (далі Програма) направлена на організацію санаторно-курортного лікування ветеранів війни та осіб на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Реалізація даної Програми здійснюється відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війн, гарантії їх соціального захисту» та інших нормативно - правових актів України.

 

Мета програми

     

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни та осіб на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» м.Лубни.

 

Фінансове забезпечення програми

 

Фінансування на виконання зазначеної програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету в обсягах визначених у бюджеті міста на 2019 рік.

        

Організація виконання програми

 

Реалізацію програми здійснює безпосередньо розпорядник бюджетних коштів  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради, який організує виконання бюджетної програми та готує звітність про виконання паспорту програми.

 

Очікувані кінцеві результати виконання програми

 

Забезпечити санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни та осіб на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», відповідно профілів захворювання.

 

 

Секретар міської ради                                                                   О.В. Карпець


Міські програми Управління соціального захисту населення ПРОГРАМА забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни та осіб на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у м.Лубни на 2019 рік

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Міські програми Управління соціального захисту населення ПРОГРАМА забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни та осіб на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у м.Лубни на 2019 рік

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua