Урочистості з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

Урочистості з нагоди святкування  Міжнародного дня прав жінок і миру відбулися 6 березня у дитячій музичній школі. Привітати чарівних лубенок, які своєю  невтомною працею, наполегливістю та чарівністю роблять кращим наше місто завітали міський голова Олександр Грицаєнко, народний депутат України Костянтин Іщейкін, інші посадові особи, громадські активісти.  Цього дня глядачами у залі були виключно жінки.

Слова найщирішої вдячності та захоплення лунали цього дня від міського голови Олександра Грицаєнка. «Віки й тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою, - говорив він.- І тільки завдяки вашій життєвій силі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана, колега – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху».

До цих слів приєднався й народний депутат України Костянтин Іщейкін. Він зазначив, що вдячність жінці безмежна, уклін їм низький і щирий. Побажав присутнім величезного жіночого щастя, любові і добра! «Нехай поруч завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Зичу, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!», - сказав Костянтин Іщейкін.

Слова особливої вдячності висловили присутні жінкам-членам сімей загиблих воїнів АТО. Зал аплодував їм стоячи.

Багато лубенок поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. І показує в нинішній непростій ситуації зразки виваженості, терпіння, відповідальності. Саме  таким жінкам вручали цього дня грамоти, подяк, квіти та невеликі подарунки міський голова та народний депутат України.

Цього дня до привітань у залі долучився громадський активіст, народний депутат України 6-го та 7-го  скликань, представник України у Європейськії Комісії «За демократію через право», Заслужений юрист України  Володимир Пилипенко.

Щирі посмішки та хороший настрій панували у залі. І, мабуть, символічно, що концерт цього дня жінкам дарували лише виконавці-чоловіки.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua