Увага! Ярмарок відмінено

10 вересня відбулося засідання організаційного комітету з проведення святкового ярмарку та виставки-продажу товарів місцевих виробників, які щорічно відбуваються в рамках святкування Дня міста. На жаль, цього року ситуація із святкуванням ускладнюється через поширення захворювання мешканців на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Тож, з метою захисту життя та здоров’я людей, запобігання поширенню хвороби було прийняте рішення про скасування цього заходу, який мав відбутися 20 вересня з 7 години ранку по проспекту Володимирському (від пл. Ярмаркової до Володимирського майдану) і був попередньо оголошений у планах заходів.


У цей день ринки міста, а саме СТ «Лубенський ринок» (м.Лубни, проспект Володимирський,42/1) та КП «Міський ринок» (м.Лубни, площа Ярмаркова,12) будуть працювати в режимі «Ярмарку вихідного дня».

За умови дотримання встановлених карантинних обмежень та протиепідемічних заходів, визначених відповідними нормативно-правовими актами, чинними на момент торгівлі, бажаючі здійснювати торгівлю в цей день можуть звернутися до адміністрації ринків.

Контактні телефони:

- СТ «Лубенський ринок»  - 095-011-68-66

- КП «Міський ринок»       - 050-589-59-44

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua