В гостях у ТОВ "Валтекс-маркетинг плюс"

В Україні залишилося єдине підприємство з виробництва технічної повсті. Це Лубенське ТОВ "Валтекс-маркетинг плюс". Саме його днями відвідали перший заступник міського голови Юрій Палига та начальник управління економіки виконавчого комітету міської ради Ірина Хакало.

Незважаючи на складні умови на ринку збуту та скрутний фінансово-економічний стан споживачів продукції, робота підприємства ТОВ "Валтекс-маркетинг плюс" характеризується стабільністю. І це завдяки працівникам підприємства - невтомним, самовідданим, більшість з яких віддали цій роботі більше десятка років. Тож саме завдяки їм підприємство вижило у непростий час економічної кризи, намагається балансувати на ринку . "А нині воно єдине на Україні з виробництва технічної повсті", - розповів під час ділової зустрічі з представниками міської ради директор підприємства Фірудін Алієв. підприємство спеціалізується на випуску деталей з повсті та товарів широкого вжитку. Таких як ковдри, спальні мішки, матраци, подушки тощо. Все це із 100% вовняним наповненням. Ці товари пізнають не лише в нашому місті, а й далеко за його межами.

Фірудін Алієв розповів про особливості виробництва. воно складається з підготовчої, чесальної та катально-валяльної дільниць.

Тож оглянувши товариство, ознайомившись з його продукцією та поговоривши про плани на майбутнє з його керівництвом, Юрій Палига та Ірина Хакало зауважили, що місто потребує такого підприємства, продукція якого відзначається високою якістю та попитом. А, отже, у міській раді, як і раніше, усіляко сприятимуть розвитку ТОВ "Валтекс-маркетинг плюс", створюючи сприятливі умови для нього та надаючи підтримку.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua