В Лубнах відбулася зустріч з представниками Корпусу Миру США в Україні

На початку зустрічі Марат Кюрчевський зазначив, що ще на стадії планування візиту він наголошував на зустрічі з тими, хто впроваджує проекти на місцях, хто розбудовує спільноти в регіонах і знаходиться на передовій вирішення нагальних проблем громади.

Від молодіжної громадської організації «Твій Світ» на зустрічі був присутній Олександр Чепур. Під час жвавої дискусії присутні обговорили перспективи впровадження програм, які слугуватимуть розвитку громади, зазначили ризики та переваги і змогли відчути підтримку зі сторони представників Корпусу Миру, яка була виражена в надії на подальшу співпрацю і розширення спектру програм і послуг за участі волонтерів.

Спеціаліст відділу в справах сім’ї та молоді Світлана Іванченко  зазначила, що потрібна допомога волонтерів, наприклад, у роботі з молоддю, яка часто після закінчення навчальних закладів дезорієнтована, багатьом важко буває знайти місце роботи.

Отже, відбувся обмін досвідом роботи з цього питання. Особливо акцентувалася увага на важливості взаємодії всіх інституцій, що причетні до вирішення проблем громади.

У проведенні зазначеного заходу також взяли участь волонтер Корпусу Миру Аббігайль Андерсон, директор районної бібліотеки ім. Володимира Малика Валентина  Сьомак , волонтери та молодіжні активісти. 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua