Виїзна нарада у мікрорайоні №1


Розпочалася нарада біля зупинки «вул.Гайдая», а "краєвид", який відкрився з цього місця (дивіться на фото)  спонукав до емоційної розмови.

alt

Цей жах твориться руками самих мешканців мікрорайону, але терпіти його вже не можна. Тож Наталія Омельяненко висловила пропозицію виділити людей з організацій та підприємств розташованих тут і разом з жителями мікрорайону прибрати цей смітник.

 Але головна проблема  цього куточку міста - це розташоване тут міське звалище. Саме туди і направилися згодом учасники наради. Нічого втішного побачити тут не вдалося. Неконтрольоване викидання сміття, злив рідких нечистот, бруд навіть біля КПП цього об’єкту. Багато нарікань висловили присутні на адресу ППф "Лубникомунтранс", який свої зобов’язання виконує далеко не в повній мірі. Прийнято рішення підняти питання виділення необхідних коштів для впорядкування звалища і території навколо нього на сесії міської ради.

Обговорили учасники наради й інші питання. Роман Сендзюк доповів, що силами студентів та викладачів лісотехнічного коледжу буде повністю впорядковано та обладнано території дендропарку та урочища "Жовтнева дача".

Голова житлового кооперативу по вул.Авіаторській Олексій Співак розповів про роботи по впорядкуванню території.

Великий обсяг завдань отримало КП "Шляхрембуд". Йому необхідно відремонтувати дорогу по вулиці В.Барки, вул.Гоголя (від вул.Драгоманова до вул.Бульварної), вул.Суворова. Мешканці вул. 18 Вересня просять зробити асфальтне покриття на умовах співфінансування цієї роботи. Необхідно також відремонтувати проїзд через річку Луб’янка по вул.Курченко.

КПф "Ритуалсервіс" зобов’язали упорядкувати пам’ятник О.С.Пушкіну, могилу Олеся Донченка, пам’ятний знак голодомору 1932-1933 років та встановити паркан навколо цвинтаря по вул.Д.Сірика.

Благоустрій та упорядкування території Комсомольського парку зобов’язалася забезпечити молодіжна рада та громадський актив міста.

Відразу знайшлося вирішення питання облаштування аптечного кіоску в мікрорайоні №1. Про це просили його мешканці. Присутні на нараді керівники запропонували приміщення під його обладнання.

До учасників наради підходили люди, висловлювали свої побажання, прохання. Частина з них вирішувалася тут же. Але прикро, що за 1 годину, поки відбувалася ця розмова було зупинено трьох осіб, які намагалися викинути сміття не доїхавши до звалища. Невже більше до цього нікому немає справи?

alt

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua