Виїзна нарада у мікрорайоні №3


Зустріч розпочалася у дворі будинків за адресами вул.Щелканова, 9 та вул.Монастирська, 50. Саме тут накопилося багато проблем. Тож міський голова наголосив: "Якщо самі мешканці зацікавлені у наведенні порядку та активно долучаться до цієї роботи (в тому числі і матеріально), то міська влада надасть і кошти, і необхідну допомогу. Але працювати будемо тільки разом". Учасники наради визначили обсяги першочергових робіт. А саме: облаштування місць для паркування автомобілів, ремонт дороги у дворі, будівництво альтанки для відпочинку.

Пізніше всі продовжили нараду в сквері Третього тисячоліття. Присутні обговорили виконання поставлених завдань. А тут роботи надзвичайно багато. Вже до 25-ї річниці Чорнобильської трагедії буде посаджено алею та встановлено пам’ятний знак. Крім того потрібно відновити порослі травою доріжки, побілити бордюри, відремонтувати лавочки. А ще депутат міської ради Віктор Манжара висловив свої зауваження ЛК ЖЕУ, щодо робіт, які вони не закінчили у будинках 6, 10 по вул. Першотравневій та поясненні тарифів за обслуговування будинків 20А, 20Б по тій же вулиці. Міський голова дав доручення ЛК ЖЕУ зустрітися з мешканцями вказаних будинків вже в ці вихідні й дати всі необхідні пояснення.

Заплановані також роботи по влаштуванню ливневої каналізації на вул.Свободи та облаштуванні цієї вулиці поручнями.

Піднімалося на нараді й багато інших проблем цього мікрорайону. Щодо кожної з них знаходили шляхи вирішення та давалися конкретні завдання.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua