Виїзна нарада в мікрорайоні №2

 Міський голова звернувся з проханням до мешканців мікрорайону обов’язково вивозити зібране сміття, не залишати його на прилеглих територіях. Відповідні служби отримали завдання перш за все впорядкувати територію біля пам’ятного знаку на вулиці Депутатській. Тут потрібно випиляти сухі дерева, насадити нові, демонтувати дитячий майданчик, що вийшов з ладу та каркас старої альтанки. Складне питання з облаштуванням частини пішохідного переходу від вулиці Депутатської до вулиці Зеленої. Але, поміркувавши разом, знайшли прийнятне рішення. Йшла мова про впорядкування доріг у межах мікрорайону, а саме вулиць Кошового, Депутатської, Чкалова, І Плютенці, їх освітлення. Відповідні служби зобов’язали вирішити ці питання.

 Міський голова звернув увагу на бездоглядні дворища і доручив секретарю мікрорайону знайти їх власників та зобов’язати їх привести в порядок ці садиби.

Наприкінці учасники наради оглянули будівництво їдальні та спортивного залу на території ЗОШ №1. Визначилися з обсягом робіт на цьому об’єкті, які необхідно виконати в першу чергу. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua