Вібулося чергове засідання Координаційної ради у справах дітей

15 вересня відбулося чергове засідання Координаційної ради у справах дітей при міськвиконкомі. На засідання  були запрошені заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста, спеціалісти з самоорганізації населення, директор дитячого реабілітаційного центру «Надія» Лідія Бєлова і голова громадської благодійної організації «Спілка Самаритян» В’ячеслав Бєлов.

Засідання відкрила керуючий справами виконавчого комітету Лубенської міської ради Маргарита Комарова. Вона підкреслила, що на сучасному етапі важливим є питання обміну інформацією, взаємодія відділів та служб з громадськістю міста в частині раннього виявлення неблагополучних сімей.

Начальник служби у справах дітей Тетяна Башлій провела аналіз щодо реалізації службою у справах дітей заходів спрямованих на захист прав дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Тетяна Володимирівна інформувала присутніх про порядок узгодження дій між закладами освіти, службою у справах дітей та батьками учнів загальноосвітніх шкіл щодо можливості виїзду школярів за межі України.  Вона зупинилася на проблемних питаннях та подякувала учасникам засідання за тісну співпрацю і небайдужість до долі дітей.

В’ячеслав і Лідія Бєлови ознайомив присутніх з діяльністю організації «Спілка Самаритян» та роботою Лубенського міського соціально-реабілітаційного Центру «Надія», наголосивши на готовності до співпраці.

Члени Координаційної ради та запрошені гості обговорили питання комплексного підходу до вирішення проблемних питань у кризових родинах та прийняли відповідне рішення. 

>

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua