Вічна пам’ять герою!

І знову біль… І знову втрата… Знову Лубни прощаються з героєм, якого безжально вирвала війна. Ще одне молоде життя обірвалося, ледве розпочавшись. В зоні проведення АТО загинув  молодший сержант Вознюк Олександр Олегович.

Олександр народився 12 січня 1992 року. Після закінчення школи навчався в Лохвицькому  медичному училищі.  Жага до життя та бажання пізнавати нове й ділитися ним з іншими привела його до Глухівського педагогічного університету. Але від армії не ховався. Пішов служити народу України. Згодом уклав контракт і ніс службу в с. Перевальному в Криму. Після його окупації продовжив службу в 36-тій окремій бригаді морської піхоти. Був артилеристом.

2 березня, виконуючи  свій військовий обов’язок, загинув під Маріуполем.

Разом з родиною героя,  його друзями й знайомими сумують всі лубенці, всі, кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків. 

З життя пішов зовсім молодий українець, патріот, справжній захисник  та хороша, добра людина. Він віддав своє молоде життя, захищаючи свою державу, своє місто, всіх нас. На прикладі саме таких героїв маємо виховувати нашу молодь.

Пам’ять про Олександра Вознюка – патріота, який поклав життя за мирне небо над нашою головою, завжди буде жити в наших серцях. Вічна пам’ять і Царство Небесне герою!

Заплакало небо. Верба похилилась.

Замовкли вітри. Тільки мати молилась.

Героя душа відлітала на небо.

Упав він в бою, Україно, за тебе.

А поруч, з очима від болю сумними,

Схилились його бойові побратими.

Помститись клялись вони, взявшись за зброю.

І грім прогримів тричі – СЛАВА ГЕРОЮ!

Поховання Олександра Вознюка відбудеться 4 березня. О 9 год. -  заупокійна панахида в Церкві Всіх Святих (вул. Мистецька, Дитячий парк). Об 11 год. на цвинтарі в с. Новаки.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua