Виховуємо молодь працею: про проведення громадських робіт для учнівської молоді

Для забезпечення зайнятості учнівської молоді під час літніх канікул, з метою трудового виховання та профілактики правопорушень серед підлітків, службою у справах дітей Лубенської міської ради (начальник Тетяна Башлій) організовано проведення оплачуваних громадських робіт для учнівської молоді міста. З 11 червня роботу розпочали 29 дітей.

Традиційно робочі місця для учнівської молоді надали: КПФ «Конвалія» (керівник Ніна Жук), кінотеатр «Київська Русь» (директор Наталія Кулик) та стадіон «Центральний» (директор Юрій Климченко).

Рішенням виконкому від 23.05.2018 року № 122 «Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2018 році для учнівської молоді під час літніх канікул» створено тимчасову комісію з організації громадських робіт та контролю за використанням бюджетних коштів.

Встановлено, що усім дітям, які залучалися до роботи, виповнилося 14 років. Неповнолітнім проведено інструктаж щодо техніки безпеки на робочому місці. Підлітки виконують посильну роботу, спрямовану на благоустрій та озеленення територій міста під контролем  дорослих. Робочий день дітей становить 4 години. Оплата праці учнівської молоді під час літніх канікул здійснюватиметься за рахунок коштів, передбачених на оплату громадських робіт із загального фонду бюджету міста.

Приємно, що сьогодні наше молоде покоління прагне до саморозвитку та самореалізації шляхом суспільно- корисної діяльності. Діти проявляють велике бажання, власну ініціативу в роботі, старанно, відповідально та з ентузіазмом підходять до виконання тих чи інших завдань.

 

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua