"Від серця до серця": до Міжнародного дня людей з інвалідністю

 

         Захід під такою назвою відбувся 3 грудня в ЗОШ №8 до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Концертну програму підготували підопічні ТЦСО Лубенської міської ради, до проведення долучились члени ради ветеранів, активісти громадського життя.

«Інвалідність – це не вирок, а інше життя». Так прийнято казати в сучасному суспільстві, крім того, цивілізованим суспільством прийнято підтримувати людей з обмеженими фізичними можливостями, допомагати, усіляко сприяти.

За останні десять років чисельність осіб з особливими потребами в Україні перейшла 18-відсотковий рубіж , говорить статистика,  і сьогодні два мільйони наших громадян – інваліди. І майже 80 відсотків інвалідів – це люди працездатного віку.

Проте , часто саме люди з обмеженими фізичними можливостями подають  нам справжній приклад сили та незламності духу, долаючи біль та усілякі повсякденні перешкоди, проблеми… Так,  перемагаючи щоразу себе самих, вони, зрештою, вчать нас по-справжньому любити та цінувати життя.

Саме про це говорив зі сцени ЗОШ №8 міський голова Олександр Грицаєнко, де відбувся захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Говорив із повагою та захопленням про тих, хто власним прикладом надихає на життя, наснажує на любов до нього, до людей…

Також відзначаючи  активну громадянську позицію багатьох присутніх, Олександр Петрович вручив з нагоди події грамоти виконавчого комітету Лубенської міської ради за гарну роботу та  ініціативність волонтеру Андрію Тараднику та Олегу Мисюрі.

Рада ветеранів міста в особі очільника організації Олексія Пивовара також  відзначила директора ТЦСО Лубенської міської ради Наталію Сухонос за багаторічну міцну співпрацю та підопічних терцентру.

Гарним подарунком для усіх присутніх стала концертна програми за участю підопічних терцентру та ради ветеранів міста. 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua