Відбулась нарада з питань енергозбереження та енергоефективності

5 лютого у приміщенні виконкому відбулась нарада за участю керівників закладів освіти міста з питань енергозбереження та енергоефективності, участь у якій взяв міський голова Олександр Грицаєнко, начальник управління освіти Мирослав Костенко, запрошені керівники закладів освіти.

Як відомо, у всьому світ питання енергозбереження постає дедалі актуальнішим. І недаремно, адже це економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі. Крім того, що надзвичайно важливо, це також  важливо для збереження довкілля.

     Саме тому актуального звучання у стінах виконкому набула тема чергової наради щодо енергозбереження та енергоефективності. Розпочав її міський голова Олександр Грицаєнко, який наголосив на необхідності збереження енергетичних ресурсів у будівлях бюджетної сфери, оскільки йдеться про чисельні переваги для освітніх закладів при розумному господарюванні в даному напрямку. До того ж, влада міста завжди підтримувала нові перспективні проекти з енергозбереження та енергоефективності, активно беручи участь у розробці відповідних програм і така робота продовжується.

Обгрунтована доповідь прозвучала від провідного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі  Валентини Сімутенкової, яка розпочала свій виступ із аргументів про те, що кожен член колективу повинен свідомо зрозуміти необхідність збереження енергетичних ресурсів, оскільки це не тільки заощаджує кошти, що є дуже важливим чинником, а й позитивно впливає на стан навколишнього середовища та на покращення  стану  здоров’я оточуючих. Також ні для кого не секрет, що забруднення атмосфери сприяє процесу глобального потепління, тому такими знаннями та  інформацією мають  володіти керівники та відповідальні за енергозбереження та доносити її до дітей, учнів та своїх підлеглих.

Продовжуючи свій виступ, Валентина Сімутенкова нагадала, що  з вересня 2017 року усі установи бюджетної сфери працюють в інформаційній системі енергомоніторингу (ІСЕ), яка включає 50 будівель, в тому числі й будівлі закладів освіти. Також вона  детально проаналізувала споживання енергоресурсів закладами освіти. Як показав представлений аналіз, найбільшої економії споживання енергетичних ресурсів можливо досягнути, ліквідувавши людський чинник, тобто вивести теплові та газові установки  на автоматичний режим регулювання подачі гарячої води та газу у залежності від температури зовнішнього повітря, часу доби та вихідних днів.

На кінець засідання перед присутніми виступила головний лікар Лубенського міського  центру ПМСД Олена Пучка, яка надала інформацію про виконання протиепідемічних заходів у загальноосвітніх закладах та щодо імунізації дитячого населення Лубен.


 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua