Відбулась звітно-виборна конференція міської Профспілки освітян

9 січня на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1 (директор Людмила Тютюнник) відбулась звітно-виборна конференція міської організації Профспілки працівників освіти. Із 112 делегованих на конференцію прибули 109 членів профспілки.

Із звітною доповіддю виступила голова міського комітету Профспілки Масько Людмила, яка зупинилася на основних напрямках та питаннях, над якими працював міськом упродовж 5 років (2015-2019 рр.). Зокрема, акцентувалась увага на реалізації соціально-економічних прав та гарантій працівників освіти, громадського контролю за додержанням законодавства, правових норм, питання матеріальної допомоги освітянам, оздоровлення дітей та працівників освіти, культмасової та спортивної роботи.

Голова ревізійної комісії  Ольга Шепель звітувала перед учасниками конференції про фінансові видатки міської Профспілкової організації за звітний період. У своїх виступах голови первинних Профспілкових організацій доповіли про свою роботу і дали оцінку роботі міському. Делеговані одноголосно оцінили роботу міської організації Профспілки працівників освіти як задовільну.

За результатами голосування головою міської організації Профспілки працівників освіти обрано Людмилу Масько.

У роботі конференції взяли участь: голова Полтавського обкому Профспілки працівників освіти і науки України Григорій Шумейко, міський голова Олександр Грицаєнко  та начальник управління освіти  Мирослав Костенко.

 

           Заступник голови

міської організації

Профспілки  

Олена ЧижоваДодати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua