Відбулася дванадцята сесія Лубенської міської ради


До початку їх розгляду міський голова Олександр Грицаєнко, що головував на сесії, надав слово начальнику МВ УМВС Віктору Самсоненку. Він проінформував депутатів міської ради про стан злочинності й правопорядку в місті. Зокрема ще раз запевнив присутніх, що ніякого маніяка в Лубнах немає і ситуація перебуває під контролем.

Планово депутати розглядали два питання:

- Про підготовку міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 р.р.;

- Про роботу КП "Лубниміськсвітло".

З першого питання доповідав заступник міського голови Юрій Купрій. Він повідомив, що міське комунальне господарство провело всі необхідні підготовчі роботи і майже 100% готове до роботи в осінньо-зимовий період. Розповів про стан комунальних підприємств та окреслив ряд проблемних питань, які потребують нагального вирішення.

Найбільше турбує комунальників неналежне фінансування. Депутати міської ради Віктор Манжара, Олексій Пивовар, Наталія Кирпань висловили свої зауваження та пропозиції до роботи комунальних підприємств. З цього питання міська рада прийняла рішення взяти інформацію Юрія Купрія до відома, а керівникам ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" (Сахно В.І.), КП "Лубниводоканал" (Куліченко М.М.), ЛК ЖЕУ (Омельченко Л.Б.), ЛКПф "Житло" (Кулініч С.В.), наголосити на особистій відповідальності щодо необхідності проведення систематичної роботи серед споживачів по надходженню коштів за надані комунальні послуги та забезпечити проплату за використані енергоносії протягом опалювального сезону 2011-2012 р.р.

Відділу комунального господарства, керівникам комунальних підприємств, служб, установ та відомств забезпечити виконання запланованих заходів протягом опалювального сезону.

Про роботу КПф "Лубниміськсвітло" доповідав його начальник Олександр Діденко. За його інформацією 150 км. мереж вуличного освітлення, які обслуговує це підприємство давно потребують оновлення та модернізації. Проте виконано досить великий об’єм робіт для забезпечення економного й ефективного використання електроенергії. Окреслив Олександр Діденко й ряд проблемних питань. Поставивши запитання та обговоривши роботу КПф "Лубниміськсвітло" депутати визнали його роботу задовільною.

Розглядаючи питання внесення змін до показників бюджету на 2011 рік депутати розподілили значні суми коштів на нагальні потреби міста. Зокрема на придбання сучасного універсального автомобіля для комунального господарства та автомобіля швидкої допомоги. Виділені кошти на капітальний ремонт житлового фонду міста, реконструкцію дитячого відділення ЦМЛ та ремонт медичного обладнання, на обладнання Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, реконструкцію ДНЗ "Смородинка", тощо.

Не залишилися без уваги депутатів й інші важливі питання життєдіяльності міста. З порядком денним сесії та прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Лубенської міської ради. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua