Відбулася урочиста відправка призовників

23 жовтня на  території Лубенського РВК відбулася урочиста відправка призовників до Полтавського обласного збірного пункту, звідки вони роз’їдуться до військових частин. На відправленні були присутні представники влади міста та району.

Військовий комісар Віталій Лучний подякував батькам за виховання синів, які в такий непростий для нашої країни час гідно виконують свій громадянський обов’язок та побажав юнакам успіхів під час проходження служби.

Військової вдачі юнакам та терпіння їхнім батькам  побажав заступник голови Лубенської РДА Сергій Сіряченко, завідувач сектору  мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Андрій Осацький.

Звертаючись до юнаків та усіх присутніх, військовий комісар зауважив, що згідно із Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» призову підлягатимуть громадяни призовного віку, які не мають обмежень за станом здоров'я, не мають права на відстрочку за сімейним станом, освітою та віком від 20 до 27 років.

Укотре також наголошено на тому, що відповідно до Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 року “Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності",  уведеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014 №744, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції на територіях Донецької та Луганської областей не залучатиметься. Для тих громадян, хто має вищу освіту, термін строкової служби становить 12 місяців, а для громадян із базовою середньою та повною вищою освітою - 18.

Також згідно зі ст. 119 Трудового кодексу України, під час дії особливого періоду за військовослужбовцями, призваними на строкову військову службу, зберігається їхня середньомісячна заробітна плата, а також робоче місце на весь термін проходження служби.Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua