Відбулася виставка до 85-річчя від дня народження Василя Симоненка

У вітринах в одному із залів галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відкрилася виставка до 85-річчя від дня народження поета Василя Симоненка.

На ній представлені книги Василя Симоненка, фотографії, газетні публікації, присвячені творчості нашого земляка, поета Василя Симоненка.

Цікавими є: добірка оповідань Василя Симоненка «Вино з троянд» (Видавництво «Каменяр», Львів, 1965 р.), книга «Життя, мов спалах блискавки» (Спогади друзів і колег про Василя Симоненка), яка побачила світ в м. Черкаси, «Черкаспресфото», 1991 р., казок надрукованих видавництвом  «Веселка» (м. Київ) - «Цар Плаксій та Лоскотон» (1982 р. та 1988 р.), казка Василя Симонека «Подорож в країну Навпаки» (м. Київ, книговидавничий центр «Посредник»  1993 р.) та  інші.

На колоні також представлений плакат «Портрет Василя Симоненка», який виконаний Героєвим А. та картина Лапушкіна В. І. «Василевий день» (Біля хати Василя Симоненка, 2013 р.).

Олесь Гончар у статті «Витязь молодої української поезії» так сказав про Василя Симоненка: «Бачить свій народ, і в його багатющій героїчній історії, і в реальній неминучості майбуття…»Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua