Відбулись міськрайонні урочистості до Дня волонтера та Дня Збройних Сил України

5 грудня у приміщенні РБК відбулися міськрайонні урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Дня волонтера. Волонтерів Лубенщини та захисників держави вітала влада, керівництво об’єднаної територіальної громади Засульської сільської ради, військового комісаріату, громадських організацій. Волонтерам вручалися  обласні відзнаки, медалі, грамоти та квіти. На заході були присутні секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова.

Щорічно З 1985 року відзначається Міжнародний День волонтера. В Україні волонтерство з'явилося на початку 90-х років минулого століття, а офіційно воно визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 р.,  - така історія свята.

Проте, на урочистостях багато говорили про саме поняття та рух волонтерства, що з’явився значно раніше, відколи людина відчула потребу допомагати, підтримувати, турбуватися про інших.

Проте, волонтерство наповнене значно глибиннішим змістом, адже головна його умова – це добровільна ініціатива, бажання, що йде від самого серця. Особливо гостро це відчувається у такий нелегкий час сьогодення, коли продовжуються військові дії на кордоні держави. Волонтерські організації Лубенщини надали дієву допомогу фронту, нашим бійцям у зоні АТО і продовжують це робити завдяки небайдужості самих лубенців.

Лише один штаб сприяння руху «За єдину Україну», за словами його очільника Олександра Жалдака, надав допомоги військовим у зоні АТО, фронту на суму більше 3 млн. гривень, що стало можливим завдяки співпраці влади і громади, кожного, хто долучався до шляхетної справи – волонтерства.

Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами Засульської сільської ради Сергій Бойко надсилали зі сцени вітання усім, хто причетний до волонтерської діяльності, хто продовжує творити добро, милосердя і не стомлюється це робити.

Кращих волонтерів нагороджували почесними грамотами обласної ради, медалями, відзнаками від районного керівництва та грамотами виконавчого комітету Лубенської міської ради за патріотизм та милосердя, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, підтримку захисників України.

         Звучали також щирі вітання, побажання миру, добробуту, міцного зоров’я  від військового комісара Лубенського районного військового комісаріату, підполковника Віталія Лучного, керівника штабу сприяння руху «За єдину Україну» Олександра Жалдака, заступника голови спілки ветеранів АТО Дмитра Сацького, заступника голови громадської організації ветеранів АТО, ЗСУ та воїнів Афганістану Василя Каптєлого.

Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих бійців у зоні АТО.

Міськрайонне свято супроводжувалось концертною програмою, учасниками якої стали учні міських шкіл, творчих колективів Лубенщини. 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua