Відбулись збори ГО "Ветеранів та інвалідів міста Лубни "Союз Чорнобиль України"

Звіт перед присутніми членами організації "Ветеранів та інвалідів міста Лубни" "Союз Чорнобиль України"  за останній період представив голова  Микола Салов.

Та насамперед на зборах багато говорилося про нагальні питання ліквідаторів, зокрема стосовно соціальних гарантій та захисту їх законних прав: пенсійного забезпечення,  медичного обстеження  та лікування, сплати за комунальні послуги, тощо.

Також учасники наслідків ліквідації аварії на ЧАЕС згадали усіх побратимів, які відійшли у вічність протягом останнього часу (а їх вже близько 40) та вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.

На завершення свого виступу Микола Салов висловив вдячність владі міста в особі міського голови Олександра Грицаєнка за підтримку організації. Для прикладу він зокрема зазначив, що відтепер  з’явилась можливість забезпечувати продовольчими наборами не лише вдів чорнобильців, а й самих ліквідаторів.

 Насамкінець міський голова Олександр Грицаєнко відповів на запитання присутніх членів організації та зазначив, що у межах своїх повноважень міська рада завжди намагається знаходити шляхи для фінансування чорнобильських організацій. Також він вкотре наголосив на тому, що усім ліквідаторам слід єднатися у спільній боротьбі за законні права.

На завершення зборів міський голова та  Микола Салов привітали іменинників та присутніх жінок з прийдешнім святом весни та побажав здоров’я, оптимізму, миру, добра та любові!
Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua