Відбулися Х відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Трейл-О" серед людей з інвалідністю"

 Днями відбулися Х відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування "Трейл-О" серед людей з інвалідністю". Участь у змаганнях взяли 54 спортсмени з Полтавської та інших областей. Організаторами змагань стали Полтавський обласний осередок Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" (ВОІ СОІУ) та Лубенський районний осередок ВОІ СОІУ, а також ГО "Особи з інвалідністю "Лубни. Безмежність". Підтримку в організації та проведенні заходу надала міська рада, відділи та служби виконкому, районне керівництво.

Змагання проводилися в лісовому масиві біля с. Вільшанка, Лубенського району. Напочатку усіх учасників привітав Сергій Чумак, голова Полтавського обласного осередку ВОІ СОІУ , який вручив  почесну відзнаку Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» відповідальному редактору газети «Сила духу» Вікторії Широконос.

Вдалих  перегонів присутнім спортсменам побажав міський голова Олександр Грицаєнко, він підтримав учасників Лубенщини та гостей добрим словом, побажавши вдалого фінішу та висловивши захоплення їхньою волею, незламністю, активністю, любов’ю до життя.

Слід відзначити, виявлені учасниками змагань витримку, наполегливість, силу духу, яку вони постійно демонстрували. І зусилля не залишились марними, адже, результат такий: учасники з Лубен та району здобули 1 золото та 1 бронзу. Звісно, переможці були відзначені.

Також організатори подякували за підтримку ГО «Зелений офіс» спільно з підприємством ТМ «Наша пекарня», Лубенському місцевому центру БПД  та членам ГО «Оберіг Посулля" за активність.


За матеріалами відповідального редактора

газети «Сила духу»

Вікторії Широконос 


 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua