Відбулися загальноміські урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

11 жовтня у кінотеатрі «Київська Русь» відбулися загальноміські урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України. Чисельними нагородами та відзнаками з нагоди події були відзначені військовослужбовці, учасники АТО/ООС, ветерани – захисники та герої сьогодення, волонтери.

 14 жовтня має давню історію: це день козацтва, Української повстанської армії, а з 14 жовтня 2014 року – офіційне державне свято – День захисника України! Вперше День захисника України у 2015 році відсвяткували під гаслом "Сила нескорених". Тож уже 6 років поспіль Україна відзначає головне свято для українських військових саме за українським календарем – 14 жовтня, на свято Покрови.

Загальноміські урочистості у кінотеатрі «Київська Русь» розпочалися саме з піднесено-святкового акценту, з нагадувань про те, яку особливу вагу та значення має це свято для нашого народу.

Словами глибокої поваги до присутніх у залі чоловіків у погонах був наповнений виступ міського голови Олександра Грицаєнка, до тих, хто пройшов не одне горнило війни: ветеранів, афганців, учасників бойових дій, родин загиблих. Також Олександр Петрович багато говорив про важливість шанобливого ставлення  не лише до самого свята, а й до сучасних героїв, які нині відстоюють територіальну цілісність та незалежність нашої держави, подаючи цим гідний приклад молодому поколінню.

Також міський голова нагородив медаллю «За оборону рідної держави» військовослужбовців в/ч А -2975, які брали участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей: начальника сховища відділу зберігання технічних засобів служби пального в/ч А 2975, прапорщика Євгена Шепеля, старшого стрільця відділення охорони взводу охорони роти охорони в/ч А 2975, старшого солдата Сергія Стрільця, водія-електрика радіостанції інформаційно-телекомунікаційного вузла в/ч А 2975, солдата Степана Ведмедя.

Грамотами  виконавчого комітету Лубенської міської ради було відзначено багато інших військових, учасників бойових дій, учасників АТО/ООС за гідний приклад самовідданого служіння Батьківщині, сумлінне виконання службових обов’язків, відповідальне ставлення до справи, особистий внесок у зміцнення обороноздатності  держави  та  у розвиток волонтерського руху  та з нагоди Дня захисника України.

Згадали  на  урочистому заході усіх лубенців-земляків, які загинули у період проведення антитерористичної операції на сході держави, вшанували героїв минулих літ, волонтерів і добрим словом, і скорботною хвилиною мовчання.

Традиційно, патріотичною і водночас трепетною була промова заступника голови ГО "Лубенське міськрайонне об’єднання ветеранів АТО" Віктора Сивуха, який нагадав про втрати українського народу у війні на сході, про загиблих побратимів (а за офіційною статистикою, це більше 4,5 тисяч військовослужбовців).

Також для усіх захисників-героїв Ураїни гарну святкову програму підготували артисти міського будинку культури, улюбленці лубенської сцени: хор «Родослав», Валентина Павлічук, Марина Міценко, танцювальний колектив «Юність» та багато інших. 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua