Відбулися звітні збори ГО "Чорнобильці Лубенщини"

10 січня у приміщенні ЗШ №10 відбулися звітні збори ГО «Чорнобильці Лубенщини». Упродовж двохгодинного обговорення організаційних питань перед ліквідаторами виступив міський голова Олександр Грицаєнко.

Щоразу по закінченню старого та початку нового року чорнобильські організації міста підводять підсумки діяльності та окреслюють план роботи на поточний період. Так, у перші дні нового 2020-го ГО "Чорнобильці Лубенщини" зустрілися у ЗШ №10 для обговорення найважливіших питань, планів та перспектив.

Розпочав збори голова організації Василь Піцура, який прозвітував про стан фінансово-господарської діяльності організації, про використання бюджетних та особистих коштів осередку, розповів також про видання нової книги "Хай буде атом робітником, а не солдатом" про земляків-ліквідаторів та разом з присутнім міським головою Олександром Грицаєнком привітав іменинників першого місяця нового 2020-го року.

          У своєму виступі Олександр Петрович подякував за активність у вирішенні багатьох проблемних питань ліквідаторів та відзначив, що  фінансування ГО «Чорнобильці Лубенщини» з міського бюджету в цьому році не зменшуватиметься.

Також протягом проведення звітних зборів хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто відійшов у вічність, визначилися з сумою добровільних членських внесків та з планом роботи на поточний період.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua