Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

29 лютого відбулось друге засідання виконкому міської ради, яким керував міський голова Олександр Грицаєнко. Присутніми на обговоренні питань порядку денного були секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник загального відділу Світлана Зот, депутат обласної ради Олександр Сірик, запрошені перевізники, ЗМІ.

          На порядку денному другого засідання виконкому, яке розпочало свою роботу о 10 годині ранку - 31 проект рішень, проте не всі були прийняті у процесі обговорення.

Так, спершу заслухано доповідь заступника начальника відділу економічного розвитку та торгівлі Тетяни Остапко про підсумки соціально-економічного розвитку міста Лубни за 2017 рік. У одному з пунктів проекту рішення, що його затвердили, йдеться про забезпечення дієвого контролю за виплатою заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях міста з метою ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати та недопущення подальшого її виникнення.

З іформацією про стан виконання Указу Президента України «Про удосконалення діяльності органів виконавчої влади з питань інформування населення» виступила  начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Віта Коваленко.

Також серед головних питань порядку денного  – про затвердження заходів з підготовки комунальних підприємств міста до роботи у весняно-літній період 2018 року. Проект рішення було затверджено після звіту начальника відділу житлово- комунального господарства та капітального будівництва Олександра Сосни.

Серед додатково винесених на розгляд виконкому питань - про черговий призов громадян на строкову військову службу у квітні-травні 2018 року, у  викладі військового комісара Лубенського  районного військового комісаріату Віталія Лучного.

Також детально були обговорені на постійних профільних комісіях проекти з наступних рішень:

про планування заготівлі крові від безоплатних донорів в м.Лубни та організаційні заходи щодо виконання орієнтовного обсягу заготівлі донорської крові на 2018 рік;

про оголошення повторного конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах № 5, № 11 та затвердження умов конкурсу, затвердження кошторису витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу, встановлення розміру плати за участь у конкурсі»;

про виділення пального з міського матеріального резерву для запобігання,ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в м. Лубни;

про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025р. «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» на 2018 рік;

про   надання додаткової пільги зі сплати за користування житлово-комунальними послугами членів сімей загиблих учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів;

про затвердження Порядку виплати компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування з місцевого бюджету та інші.

         У розрізі будівельних питань: про   промислову, громадську   та житлово-комунальну забудову, про надання містобудівних умов і обмежень для проектування об’єкта будівництва.

Погоджено також проекти рішень з питань про розміщення об’єктів сезонної торгівлі та укладання договорів особистого строкового сервітуту, про нарахування субсидій, житлові, про затвердження подання щодо можливості призначення опікуна недієздатній особі та інші, включені до порядку денного, опрацьовані та затверджені членами виконкому в результаті голосувань.

         Проте, питання про  встановлення ФОП Волику Д.В. та ФОП Тараненку О.М. тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах не було підтримане членами виконкому.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua