Відбулось чергове засідання виконкому

25 жовтня відбулось чергове засідання виконкому, упродовж якого опрацьовані рішення з  близько 30 питань порядку денного. Керував роботою  засідання міський голова Олександр Грицаєнко, була присутньою керуючий справами виконкому Маргарита Комарова.

Насамперед члени виконкому розглянули проекти рішень головних питань, у числі яких -  про  підсумки навчально-виховної роботи початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школи естетичного виховання) Лубенської музичної школи за 2016-1017 навчальний рік та завдання на 2017-2018 роки.

Стосовно цього виступив директор спеціалізованого мистецького навчального закладу Іван Любич, який зазначив, що контингент Лубенської музичної школи у 2016-2017 навчальному році склав 490 учнів, з яких безкоштовно навчався 81 учень пільгових категорій.

Станом на 01.09.2017 року у школі існує вже 6 відділів, на яких навчається 490 учнів та працює 43 викладачі. Творчі колективи музичної школи  (викладацьких – 7, учнівських – 21) беруть активну  участь у загальноміських, обласних та всеукраїнських мистецьких конкурсах. А стосовно перспектив, доповідач сказав, що у 2017-2018 навчальному році колектив музичної школи планує створювати нові художні колективи, покращувати концертно-лекційну роботу, вивчати індивідуальні особливості розвитку учнів, залучати їх до різних видів творчої діяльності, розвивати дитяче самоврядування та взаємодіяти з іншими освітніми закладами і громадськими організаціями.

Тож даний проект питання разом із наступними - про  підсумки навчально-виховної роботи початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школи естетичного виховання) Лубенської художньої школи за 2016-1017 навчальний рік та завдання на 2017-2018 навчальний рік, а також про стан роботи з професійної реабілітації інвалідів, позитивно затверджені членами виконкому першочергово.

Серед решти питань, що розглядалися:

про  нарахування субсидій;

про надання додаткової пільги зі сплати за користування житлово-комунальними послугами членів сімей загиблих учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів;

про затвердження Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Лубенської міської ради у новому складі та  Положення  про комісію у новій редакції;

про затвердження комісій при виконавчому комітеті Лубенської міської ради у новому складі;

про  встановлення ТОВ «ЧИСТЕ МІСТО ЕКО» тарифів на послугу з вивезення рідких побутових відходів;

про  затвердження переліку об’єктів по капітальному ремонту житлових будинків, які обслуговує ЛК ЖЕУ, на 2017 рік;

про затвердження переліку об’єктів благоустрою по ремонту малих архітектурних форм у м.Лубни на 2017 рік, а також цілий перелік будівельних, житлових, правоустановчих та інших питань, що були опрацьовані членами виконкому.Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua