Відбулось міськрайонне свято з нагоди Дня працівників соціальної сфери

3 листопада у приміщенні РБК відбулись міськрайонні урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери. З професійним святом представників різних соціальних структур  Лубенщини вітала влада міста, керівництво  райдержадміністрації, творчі колективи, колеги.

         Свято працівників соціальної сфери Лубенщини відзначалося у РБК, оскільки цього разу урочистий захід був міськрайонним. Він об’єднав багатьох представників соціальної сфери, чисельні колективи підприємств та організацій, без яких не уявляється  такий суспільно важливий напрямок роботи.

 Ця беззаперечна  істина була провідною та неодноразово звучала на святі, і зокрема у виступі голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, яка першою звернулася до присутньої аудиторії та від помічника народного депутата Костянтина Іщейкіна Марії Бойко, яка приєдналася до привітань.

 Підтвердив думку про важливість місії тих, хто працює з людьми та для людей, втілюючи на практиці соціальну політику держави, секретар міської ради Олександр Карпець, який передав найщиріші вітання від міського голови Олександра Грицаєнка.

         Свідченням високої оцінки роботи представників професії стало вручення відзнак з нагоди події. Так, насамперед, вручалися грамоти Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА найкращим представникам сфери міста та району.

За сумлінну працю, належне виконання функціональних обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики у місті та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери  нагороджували грамотами виконавчого комітету Лубенської міської ради  чисельних представників підприємств та організацій, чия діяльність безпосередньо пов’язана з наданням різних соціальних послуг. А подяки виконкому вручали за активну громадську діяльність, особистий внесок у вирішення питань надання соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, серед нагороджених також голови вуличних та будинкових комітетів, інші сумлінні працівники.

Багатьох винуватців події, серед яких і очільники відомих на Лубенщині громадських організацій, викликали на сцену та під оплески присутніх відзначили грамотами Лубенської РДА та подяками від народного депутата України Костянтина Іщейкіна з нагоди  професійного свята та за результативну, самовіддану працю.

А суцвіття своїх талантів демонстрували  артисти міського та районного будинків культури, які цього дня також об’єдналися, аби належним чином привітати присутню аудиторію. Серед них яскраві зірки сцени: Алла Самозвон, пісенно-танцювальний колектив "Посульська рапсодія", учасники вокального ансамблю ЗОШ №4 "Мрія", Юрій Задорожний та Світлана Руденко, ЗКСБТ "Стиль", учасники циркової студії "Маска" та інші цікаві артисти, які подарували працівникам соціальної сфери безліч яскравих емоцій та  піднесених почуттів до професійного свята.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua