Відбулось підсумкове розширене засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей

27 жовтня у приміщенні виконкому під головуванням Олександра Грицаєнка відбулося розширене засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей. Присутніми на обговоренні теми були: керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, члени штабу з оздоровлення та відпочинку, начальники відділів та служб виконкому, директори навчальних закладів міста, заступники директорів з виховної роботи, секретарі мікрорайонів, депутати міської ради, ЗМІ.

Насамперед із вступним словом перед присутніми виступила керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, охарактеризувавши хід виконання всієї оздоровчої кампанії.  Далі звіт про  підсумки проведення  в місті літньої оздоровчої кампанії в 2017 році та про основні завдання у забезпеченні оздоровчими та відпочинковими послугами дітей та молоді влітку 2018 року представила начальний відділу сім’ї, молоді та спорту Світлана Скиба. Зокрема вона звернула увагу на те, що У 2016 році різними формами оздоровлнння  було охоплено 3500 дітей, з яких 3400 - це діти пільгових категорій.  Цьогоріч оздоровлено 3800  дітей, з яких 3100 дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Особлива увага під час проведення оздоровчої кампанії приділялася дітям, які виховуються у сім’ях УБД, учасників АТО, дітям –сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

У ході доповіді було також відзначено, що оздоровлення та відпочинок дітей здійснювалося за рахунок коштів державного, обласного, міського бюджетів та позабюджетних коштів  (профспілок, організацій, підприємств та коштів батьків). Фактично на оздоровлення та відпочинок дітей використано по м. Лубнах у 2017 році – 4 млн. 750 тис. грн..

Крім того, Світлана Скиба  повідомила про те  що вперше в області в  нашому місті цього року було започатковано іноваційний проект – відшкодування часткової вартості путівки для оздоровлення  дітей за межами області, за рахунок коштів міського бюджету. Наголосила начальник відділу і на тому, що сьогодні є можливість запропонувати зимовий відпочинок дітям під час канікул, використовуючи механізм відшкодування часткової вартості путівок, у таборах Полтавської області, які мають позитивний досвід.

Серед решти питань, що обговорювались на розширеному засіданні штабу також : про оздоровлення дітей у пришкільних таборах та запровадження моделей національно-патріотичного виховання, про оздоровлення дітей у санаторних оздоровчих закладах за рахунок коштів обласного та державного бюджетів та про організацію відпочинку дітей пільгових категорій на базі відпочинку «Сула».

Усі питання були детально обговорені, доповідачами надані конкретні відповіді на запитання міського голови та інших присутніх, зроблені відповідні висновки для планування подальшої роботи штабу.

 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua