Відбулось засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

4 квітня у приміщенні виконкому відбулося чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді. Серед головних питань, що розглядалися - звіт перед радою про проведену роботу за 2017 рік депутата обласної ради Руслана Ляшка. Присутніми на засіданні були секретар міської ради Олександр Карпець, депутати обласної ради Владислав Мостовенко, Олександр Сірик, Віталій Ляшко, ЗМІ та інші запрошені.

Насамперед було заслухано звіт депутата обласної ради Руслана Ляшка, який, доповідаючи перед громадою, зазначив, що протягом року до нього звернулося 114 громадян та надійшло 517 звернень, жодне з яких депутат обласної ради не залишив без уваги.

Серед напрямків роботи Руслана Ляшка – підтримка руху «Лубни – територія молоді», активна участь у програмі підтримки з охорони дитинства «Партнерство в ім’я спасіння дітей», з центром соціальної реабілітації «Надія» та іншими осередками.  Так, лише минулого року завдяки обласному Фонду розвитку територій Полтавщини було виділено 400 тис. грн. на ремонт спортивного клубу «Євроклуб-Лубни», знайшов депутат можливість і  для виділення з бюджету області 350 тис. грн. на придбання п’яти комплексів спортивно-ігрових майданчиків, які вже навесні цього року будуть встановлені на прибудинкових територіях проспекту Володимирського, 27/49, вул. Я.Мудрого, 42-46 та на інших об’єктах.

І це лише невелика частина зі звіту Руслана Ляшка, який не оминув і теми боротьби з власниками закладів, де підпільно діє гральний бізнес . Крім того, Руслан Віталійович озвучив  клопотання про підтримку петиції до Лубенської  міської ради щодо реалізації в Лубнах ініціативи «Відкрите місто-територія для життя», яка допоможе привернути увагу комунальних підприємств і влади на проблеми містян.

Також члени Громадської ради Олександр Мороз, Віктор Сивуха, Геннадій Мазур поставили доповідачеві конкретні запитання, на які Руслан Ляшко дав відповіді.

Упродовж засідання було заслухано начальника сектору моніторингу відділу поліції ГУНП Полтавської області  Івана Ставицького стосовно багатьох юридичних, правозахисних питань та шляхів їх врегулювання.

Після розгляду основних питань члени Громадської ради обговорили ще деякі важливі теми, детальніше про що ви можете дізнатися вже незабаром на сторінках нашого сайту.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua