Відбулось засідання Ради підприємців міста

1 серпня  у приміщенні виконкому відбулося чергове  засідання Ради підприємців міста, на якому обговорювались організаційні питання відзначення Дня підприємця,  заслухали також інформацію про розвиток малого та середнього підприємництва на найближчі роки.

Розпочав засідання голова Ради підприємців міста  Ігор Онікієнко, який назвав мету зібрання та  вніс пропозицію відзначити День підприємця 30 серпня о15.00 год. в залі засідань виконавчого комітету, а також запросив присутніх до активного обговорення пропозицій щодо організації  професійного свята.

З ідеями щодо музичного оформлення заходу виступила заступник начальника управління культури та мистецтв виконкому міської ради Світлана Васюк, активно включилися в обговорення й решта присутніх членів Ради підприємців, які дійшли спільної думки та порозуміння в узгодженні всіх організаційних моментів.

Насамкінець присутні заслухали та взяли до уваги Інформацію про стан виконання Програми розвитку малого підприємництва на 2015-2017 роки у І півріччі 2017року, з чим виступила начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Ірина Хакало.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua