Відбулося чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

Насамперед міський голова Олександр Грицаєнко привітав голову Громадської ради Анастасію Ляшенко  з обранням у народні депутати від політичної партії "Слуга народу", від 148-го мажоритарного виборчого округу, побажавши їй плідної та результативної праці на депутатській ниві. На добру пам’ять про рідні Лубни, про гарну співпрацю, він вручив Анастасії Олексіївні сувеніри з символікою нашого міста та квіти.

Серед головних питань порядку денного – це, насамперед, впровадження електронної картки для перевезень пільговиків у маршрутних таксі міста Лубен, про що детально інформував присутніх начальник управління соціального захисту Віктор Щербак. Так Віктор Олексійович пояснив, що вже з 1вересня у громадському транспорті  лубенці пільгових категорій зможуть використовувати нові пластикові картки разом з посвідченням. При цьому, як зазначив начальник міського Управління соціального захисту, кількість пільгових поїздок на місяць обмежена – 10. Йшлося також на нараді про механізми на відсоток відшкодування коштів перевізникам.

Голова Громадської ради Анастасія Ляшенко звернула увагу Віктора Щербака на необхідності більш ширшого та кращого інформування населення щодо порядку отримання та правил користування електронними квитками зазначеної категорії громадян. Тож робота в цьому напрямку триває, а головам громадських організацій доручено надати всю необхідну інформацію безпосередньо на місцях, у мікрорайонах для тих мешканців, які користуватимуться новими пластиковими квитками.

З результатами проведеного конкурсу за Програмою «Громадський бюджет м. Лубен на 2019-2020рр» ознайомила начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконкому Віта Коваленко. Вона розповіла, що всього на фінансування даної програми з міського бюджету було виділено 300 тис. грн., на конкурс подано 20 проектів, проте  голосували лубенці  лише за 12, оскільки решту було відхилено через неправильне оформлення. Також Віта Коваленко назвала проекти-переможці, коротко охарактерезувала їх та зазначила, що для реалізації останніх визначені виконавці,  як і терміни – до кінця фінансового року. Наступний етап – це затвердження  Програми «Громадський бюджет м. Лубен на 2020-2021рр.

Підвівши підсумки засідання та окресливши ряд важливих питань на розгляд наступного засідання, голова Громадської ради при Лубенській міській раді Анастасія Ляшенко поділилася з колегами своїми враженнями від навчань, що проходили в Трускавці і тривали протягом тижня  для новообраних народних депутатів. Цінним, за словами Анастасії Олексіївни, було послухати лекції від професорів Київської школи економіки та "визнаних на ринку праці фахівців".

Про дату та час проведення наступного засідання Громадської ради при Лубенській міській раді буде повідомлено на сторінках нашого офіційного сайту.

.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua