Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

26 липня  під головуванням Олександра Грицаєнка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лубенської міської ради. На його розгляд виносилося 27  питань порядку денного. Перед початком роботи члени виконавчого комітету та присутні привітали керуючого справами виконавчого комітету Маргариту Комарову з ювілеєм, а міський голова  вручив їй Почесну грамоту Полтавської обласної ради.

Серед важливих питань, які було розглянуто на засіданні виконавчого комітету – питання про надання соціальних послуг мешканцям міста, які знаходяться на обліку в  територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської  ради. За інформацією директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради  Наталії Сухонос у нашому місті  проживає  16 тис. пенсіонерів та близько 4 тис. осіб з інвалідністю, також  4351  дітей війни та  2453 ветеранів війни.

Протягом І півріччя 2017 року територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради  надано різних видів соціальних послуг 2179 мешканцям міста: 1770 пенсіонерам та 498 інвалідам. Також, соціальні послуги отримали 215 ветеранів війни: 44 інвалідів війни, 24 учасника бойових дій, 104 учасника війни,  43 сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни  та  672 дітини війни.

Суттєву підтримку малозабезпечені громадяни похилого віку отримують від роботи відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.  У відділенні  отримали різні види соціально-побутових послуг 468 осіб, з них 202 особи з інвалідністю, 47 ветеранів війни: 10 інвалідів війни, 9 учасників бойових дій, 24 учасника війни, 24 сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни  та 107 дітей війни. Відповідним категоріям населення нашого міста надані послуги перукаря, швачки, взуттєвика, послуги прання одягу та білизни і санітарно-гігієнічні послуги.

Надано натуральну допомогу у вигляді одягу та взуття, що були у вжитку 34  особам, з них 11 інвалідам на загальну суму 3,2 тис. грн..

Послугами пункту прокату скористались 68 осіб, з них 10 інвалідів, всі вони отримали у користування 82 засоби реабілітації. Серед ветеранів скористалося послугою 16 осіб та  21 дитина війни.

Згідно міської Комплексної програми розвитку соціального захисту населення на 2017 рік протягом 6 місяців поточного року надано одноразову матеріальну допомогу 209 особам, з них  54 особи з інвалідністю, 4 учасники війни, 12 дітей війни на загальну суму 151,9 тисяч  гривень. Безкоштовно забезпечено твердим паливом у вигляді дров 38 пенсіонерів, з них 2 інваліди нашого міста, 5 – дітей війни, що мають будинки  з пічним опаленням. Надана  натуральна допомога у вигляді продуктів харчування 52 особам, з них один інвалід Великої Вітчизняної війни - це та категорія, яким виповнилося 90 років, на загальну суму 7,2 тис. грн..

Одиноким та громадянам поважного віку надаються й інші види послуг. Тож, враховуючи важливість цієї роботи виконавчий комітет вирішив Територіальному центру продовжувати роботу щодо надання натуральної допомоги та якісних соціальних послуг мешканцям міста, першочергово обслуговувати одиноких пенсіонерів, осіб з інвалідністю та ветеранів війни.

Чимало нарікань і спорів викликало у присутніх на засіданні питання розміщення у місті Шкільного базару.  Його існування на ринковій площі заважає людям вільно пересуватися. Але, оскільки до початку роботи Шкільного базару в цьому році залишилося декілька днів,вирішили залишити його розташування на попередньому місці, але звернути увагу й на наступний рік подбати, щоб розташовувався Шкільний базар на більш зручному для лубенців місці.

Розглянувши заходи  з підготовки комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий  період 2017-2018 років подані відділом житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчий комітет  затвердив відповідний план та рекомендував підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форми власності, житлово-будівельним кооперативам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків здійснити заходи щодо підготовки будинків та споруд до роботи в осінньо-зимовий період.

З метою здійснення невідкладних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру), проведення відновлювальних робіт у житловому господарстві, на об’єктах міста, в установах, організаціях міста, відповідно до протоколу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення виконавчий комітет міської ради  вирішив виділити з матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в  м. Лубни підприємствам, установам та громадянам будівельні матеріали для проведення невідкладних відновлювальних робіт відповідно до затвердженого переліку.

Вшановуючи кращі трудові колективи, працівників підприємств, установ та організацій, приватних підприємців, громадських активістів, враховуючи їх вагомий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток міста, досягнення значних успіхів у професійній діяльності та з нагоди відзначення 1029-ї річниці від заснування міста та 74-ї річниці визволення його від фашистських загарбників у Другій світовій війні виконавчий комітет затвердив їх перелік для занесення на міську Дошку пошани.

Члени виконавчого комітету погодили кандидатуру Вознюка Олександра Олеговича, який проходив військову службу в Збройних Силах України (по мобілізації – у військовій частині А-2320, за контрактом – у військовій частині А 2802), брав участь в антитерористичній операції на сході України та героїчно загинув 02 березня 2017 року, для  присвоєння  Почесної  Відзнаки  «За заслуги перед містом Лубни» (посмертно) й звернулися до Лубенської міської ради з пропозицією щодо її присвоєння герою.

Серед інших були розглянуті містобудівні  питання, призначення субсидій, надані дозволи на правочини та інші.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua