Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Одними з перших розглядали соціальні питання: аналіз міської програми зайнятості населення за 2011 рік, погоджували Програму зайнятості населення на 2012-2013 роки та розмір нарахування субсидій. Після обговорень з цих питань були прийняті відповідні рішення.

"Епідемічна ситуація із захворюваності на грип та ОРВІ в новому епідемічному сезоні 2011-2012 р., починаючи із 40-го тижня 2011 року носить сезонний характер", - доповів на засіданні виконкому начальник управління охорони здоров’я Сергій Наталенко. Випадків захворювання на грип не зафіксовано. Захворюваність  в цілому  є нижчою в порівнянні із середніми показниками за останні 7 епідемічних сезонів. Щодо профілактики, то найбільш ефективним методом захисту населення від грипу є щеплення, але лише 0,5 - 1,0 % населення щеплюються щорічно. Це не поліпшує ситуацію.

"Призову на строкову військову службу навесні 2012 року підлягають громадяни України 1994 року народження, а також призовники 1993-1987 років народження, які  втратили право на відстрочку та ті, що не були призвані з будь-яких причин раніше", - наголосив у своєму виступі Анатолій Манойло - заступник військового комісара Лубенсько-Оржицького військкомату.

На засіданні також розглядалися питання: про затвердження нового складу комісії з розгляду питань надання твердого палива та матеріальної допомоги населенню міста з міського бюджету; про затвердження проектно-кошторисної документації реконструкції ДНЗ "Смородинка" ( за адресою вул. Комсомольська, 5); про промислову, громадську та індивідуальну забудову; про здійснення правочинів за участю неповнолітніх; про підсумки роботи  із зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради за 2011 рік. Рішенням виконкому були затверджені розпорядження міського голови, прийняті в період між засіданнями.

Крім того члени виконкому розглянули додаткове питання про затвердження лімітів водопостачання промисловим підприємствам, організаціям, установам, приватним підприємцям та населенню Лубен на 2012 рік. Відповідне клопотання  надійшло від КП "Лубни - Водоканал".

З цих та інших важливих питань прийняті відповідні рішення.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua