Відбулося виїзне засідання ради керівників підприємств, установ та організацій міста

31 липня за участю міського голови  на  території ПП «Лубнимаш» відбулося виїзне засідання ради керівників підприємств, установ та організацій міста. Роботою засідання керував голова Ради  Іван Слинько. На порядку денному – питання про підсумки економічного і соціального розвитку м. Лубни за 2017 рік за І півріччя 2018 року та інші. Також учасники наради оглянули виробництво та поділилися досвідом роботи.

На початку засідання перед керівниками підприємств, установ та організацій виступив міський голова Олександр Грицаєнко, який відзначив важливість злагодженої співпраці у напрямку спільних здобутків задля економічного розвитку та процвітання міста, що зустріло 1030-ту річницю з часу свого заснування.

А з реальними показниками попередніх напрацювань за останній період ознайомила заступник начальника відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Тетяна Остапко, яка проінформувала про підсумки економічного і соціального розвитку м. Лубни за 2017 рік та І півріччя 2018 року.

А відтак, як було сказано, економічна ситуація в місті характеризується позитивною динамікою розвитку основних галузей.  Так, у  промисловості міста Лубни згідно з уточненими статистичними даними за результатами 2017 року, обсяги реалізації промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах склали 2 млрд. 404,7 млн. грн., що на 508,8 млн. грн. більше, ніж у 2016 році. За розрахунковими даними, темп росту у порівнянні з попереднім роком склав 126,8 %.

         Завдяки значному обсягу капітальних вкладень на промислових підприємствах міста, в цілому по місту Лубни обсяг капітальних інвестицій станом на 01.01.2018 р. склав 172,9 млн. грн., проти 107,9 млн. грн. у 2016 році, темп росту становить 160,2 %. Крім того, особлива увага приділяється виконавчим комітетом додатковому залученню інвестицій у економіку міста та пошуку додаткових джерел фінансування.

Тож за результатами підготовки проектних пропозицій та завдяки вчасному їх поданню у 2017 році місто отримало субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку в розмірі 5,0 млн. грн.

У проекті рішення, що було прийняте в результаті,  містилися  рекомендації керівникам промислових підприємств міста вжити дієвих заходів із забезпечення беззбиткової діяльності підприємств, недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати та підвищенню рівня середньомісячної заробітної плати.

Із ситуацією щодо ринку праці міста Лубен та про стан забезпечення підприємств міста робітничими кадрами розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лубенської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості  Світлана Ковтун. А в розрізі цього питання присутнім було також цікаво послухати директора Лубенського професійного ліцею Андрія Рикова та директора лісотехнічного коледжу Романа Сендзюка щодо підтримки та подальшої долі середньої професійно-технічної освіти в Лубнах.

Не залишилася поза увагою і тема підготовки до відзначення 1030-ої річниці заснування Лубен. Зокрема начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Віта Коваленко розповіла про основні  святкові заходи, що планується провести та запросила усіх  до тісної співпраці.

Упродовж роботи до Ради керівників підприємств, установ та організацій м. Лубни звернувся начальник залізничної станції «Лубни»  Ніна Єндоренко з проханням надати допомогу у недопущенні закриття вантажної станції, так як відповідне рішення прийняте правлінням ПАТ «Укрзалізниця». Заслухавши виступ Ніни Єндоренко, обговоривши його,  з метою недопущення закриття вантажної станції «Лубни», присутні прийняли відповідне звернення до Президента України, Прем’єр-міністра та до народного депутата Верховної Ради України Костянтина Іщейкіна.

Насамкінець перед аудиторією виступив  директор ПП «Лубнимаш» Юрій Плескач, який розповів про роботу очолюваного підприємства, про здобутки трудового колективу, окреслив головні напрямки роботи та перспективи. Крім того, він провів для усіх присутніх невелику екскурсію територією підприємства та показав виробництво продукції відомого далеко за межами міста та й країни ПП «Лубнимаш».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua