Відбулося засідання адміністративної комісії

         10 травня відбулося засідання адміністративної комісії у новому складі, яке відбулося під головуванням першого заступника міського голови Олександра Шингарія. На засіданні було розглянуто близько 40 адміністративних матеріалів за різними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення та порушення Правил благоустрою й утримання території міста Лубни.

Більшість протоколів про адміністративні правопорушення надійшли від ГФ «Муніципальна служба правопорядку м.Лубни» і стосувались порушення норм і правил у сфері благоустрою міста. Найпоширеніші правопорушення з настанням весни – спалювання сміття. Громадяни почали прибирати на подвір’ях, прилеглих територіях своїх господарств спалюючи хмиз, гілля з дерев, опале листя та інше садове сміття не знаючи, що це заборонено. 7 громадян із 14, на яких були складені протоколи, саме за це правопорушення були присутні на засіданні комісії. Четверо  повністю визнали свою вину і ще в присутності інспекторів в момент правопорушення одразу ж погасили багаття й привели території в належний стан. Дехто навіть влаштував компостні ями. Ці громадяни відбулись усним зауваженням. На 5 порушників було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в мінімальному розмірі 340 грн.  Серед них і мешканець міста, який постійно захаращує прибудинкову територію  багатоквартирного будинку паперовою та пластиковою тарою, що теж неприпустимо і створює незручності іншим мешканцям будинку.

12 адміністративних матеріалів надійшли від Лубенського відділу поліції. Два з яких складено за ч.2 ст. 154 КУпАП за порушення правил тримання собак і котів.  На порушників накладені адміністративні стягнення у вигляді штрафів у розмірі 17 грн. та 51 грн.  Іще 5 протоколів складено за ст. 159 КУпАП за порушення правил торгівлі на ринках. Зокрема, за торгівлю пролісками і рибою без відповідних на те документів. На всіх громадян накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу від 17 до 51 грн.

Уважно  розглядалися адміністративні матеріали за ч.2 ст.156 КУпАП за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, а саме за продаж пива неповнолітній особі. До порушника застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 грн.

Комісією були заслухані всі присутні громадяни, враховані їх пояснення, матеріальний стан, досліджені докази й прийняті неупереджені рішення. Всім дані роз’яснення щодо порушених ними норм законодавства.

Більшість з мешканців міста навіть не знають про існування правил благоустрою, правил утримання собак, котів та диких тварин, але, як говорят,ь: «незнання законів не звільняє від відповідальності». Тому звертаємо увагу всіх мешканців міста – будьте обізнаними, знайомтесь з правилами благоустрою і дотримуйтесь їх, виховуйте в собі і своїх дітях повагу до правил співмешкання, поважайте закони України та запобігайт вчиненню правопорушень.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua