Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі

14 березня  під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка відбулося третє за поточний рік засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Лубенської міської ради. На порядку денному розглядалися питання соціального та правового захисту дітей-сиріт та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

          Членами комісії розглянуто 6 питань, включених до порядку денного серед яких: визначення порядку участі батьків у вихованні малолітніх дітей, визначення місця проживання малолітніх та неповнолітніх дітей, повернення малолітньої дитини в родину матері, затвердження індивідуального плану соціального розвитку дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах; надання дозволів на вчинення правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх дітей.

Під час засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення. З кожного питання прийнято рішення в межах законодавчого поля, надано кваліфіковані рекомендації заявникам, які відповідають найвищим інтересам дітей.

Такі комісії при виконавчому комітеті Лубенської міської ради відбуваються щомісяця. За результатами роботи комісії з питань захисту прав дитини за І квартал 2017 року, службою у справах дітей підготовлено 3 рішення комісії, що включає розгляд 26 питань, 2 висновки про доцільність позбавлення батьківських прав та 9 проектів рішень виконавчого комітету.

Організаційне забезпечення діяльності комісії здійснюється  службою у справах дітей, начальник служби Тетяна Башлій.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua