Відбулося засідання виконавчого комітету


Велике значення у Лубнах приділяється питанню оздоровлення й відпочинку дітей. «Міська влада ставить до себе серйозні вимоги, відповідно і контроль буде жорстким», - сказав міський голова Олександр Грицаєнко. З початком канікул розпочнуть роботу пришкільні табори, функціонуватимуть гуртки, будуть проведені екскурсії, - інформував начальник управління освіти Мирослав Костенко, доповідаючи з питання про відпочинок, оздоровлення, зайнятість дітей і підлітків влітку 2011 року. Співдоповідачем з цього питання виступила Світлана Скиба, начальник відділу в справах сім’ї та молоді, запевнивши, що оздоровча кампанія "Літо-2011" буде проведена на належному рівні.

Олександр Грицаєнко принагідно цікавився питанням використання бази відпочинку в Березоточі, висловивши побажання, щоб там оздоровилися й відпочили спортсмени ДЮСШ та клубів спортивного орієнтування.

Інше питання, яке теж стосувалося освіти, про хід виконання розпорядження міського голови "Про комплексні заходи щодо створення належних умов для здобуття освіти в м.Лубни на 2008-2011 роки", у розрізі якого піднімалося питання затримки із нагородженням лубенських вчителів грамотами Міністерства освіти і науки. На це Мирослав Костенко пояснив, що ситуацію береться врегулювати обласне управління, принагідно повідомляючи, що спеціалізована школа №6 за рейтинговими показниками перемог в олімпіадах посіла ІІ місце, Лубни визначено одним з 5 міст області, де будуть створені пункти тестування.

Ще місяць тому комунальні служби приступили до прибирання пляжів міста "Центральний" та "Водокачка", - інформувала начальник комунального відділу Любов Щербань, а міський голова зауважив, що більша частина лубенців відпочиває на пляжі "Водокачка", тож необхідно обладнати цю зону відпочинку відповідною пляжною атрибутикою, а також звернути увагу на стан доріг.

Рішенням виконкому було доручено приватному підприємству "Заріччя" з 1 травня справляти збір за місця для паркування транспортних засобів та утримувати вказані місця в належному санітарному та технічному стані. Як повідомляли члени виконкому Володимир Шостак та Анатолій Юрченко вже надходять нарікання від громадян щодо умов сплати за паркування, зокрема інвалідів та чорнобильців. Втім, згідно з Податковим кодексом, на безплатне паркування автомобілів мають право інваліди з ураженням опорно-рухової системи, або особи, уповноважені перевозити інвалідів. В цілому вирішено, що всі питання, які матимуть місце з цього приводу вирішуватимуться в робочому порядку.

 Найбільш обговорюваним було питання підняття тарифів на послуги ЛК ЖЕУ. В середньому плата збільшується на 30%, однак враховані побажання мешканців, висловлених на громадських слуханнях, - повідомляв начальник управління Леонід Омельченко. Втім, Олександр Грицаєнко вважає за необхідне вводити в практику систему двостороннього обліку проведених робіт, щоб мешканці бачили, за що вони платять гроші.

Решту питань розглянуто, прийнято відповідні рішення, або ж знято для доопрацювання. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua