Відбувся шаховий турнір пам’яті Людмили Руденко

Днями у приміщенні районного Будинку культури відбувся ювілейний традиційний всеукраїнський шаховий турнір, присвячений 115-й річниці з Дня народження першої чемпіонки Світу з шахів, нашої землячки Людмили Руденко.

Як повідомив очільник обласної і міської шахових Федерацій Григорій Щербов, змагання, які тривали три дні, складалися з трьох частин: чемпіонату Полтавщини серед жінок, блискавичних шахів (бліц-турнір) і всеукраїнського турніру з класичних шахів. У жіночому чемпіонаті області, де вели боротьбу за чемпіонство 16 учасниць, перемогу здобула лубенка Руслана Симоненко, учениця 11 класу ЗШ № 2. Срібну нагороду здобула полтавка Діана Подошвелева, а «бронзу» виборола дев’ятикласниця ЗШ № 2 Анжела Симоненко.

У блискавичних шахах не було рівних Андрію Калюжному з Харківщини, який і здобув титул переможця. Другим став Василь Величко, мешканець с. Калайдинці Лубенського району, а бронзову нагороду виборов лубенець Григорій Щербов.

Досить цікаво і напружено пройшли змагання з класичних шахів. За їх підсумками переможне звання виборов мешканець м. Лозова Харківської області Андрій Калюжний. Срібну медаль здобув Антон Лисойван з Харкова, а бронзовим призером став лубенець Леонід Чемерський.

На урочистому закритті шахових змагань переможці і призери отримали медалі, призи і грамоти від міського голови Олександра Грицаєнка з рук головного спеціаліста відділу сім’ї, молоді та спорту Івана Тузова. Також нагородами були відзначені і кращі шахісти змагань. Ними стали: Василь Кислий (номінація «Ветерани»), Руслана Симоненко («Дівчата»), Світлана Коваленко («Жінки»), Геннадій Бондар («Юніори»), Владислав Деменюк («Юнаки»). Тепер учасники пам’ятних шахових змагань зустрінуться в тисячолітньому спортивному місті Лубни, вже наступного року.