Відбувся творчий вечір поета Олександра Печори

1 квітня у приміщенні РБК відбувся творчий вечір українського письменника, володаря премії ім. В.Симоненка та багатьох інших літературних відзнак,  головного редактора видання «Ріднокрай», голови громадського осередку «Просвіта» Олександра Печори. Привітали автора багатьох поетичних збірок міський голова Олександр Грицаєнко, голова районної ради Григорій Угляниця, колеги по творчості, лубенці.

Простора концертна зала районного будинку культури була повністю заповнена друзями, пошановувачами творчості поета, члена НСЖУ, автора 15 книг Олександра Печори. Творчість Олександра Андрійовича добре відома далеко за межами Лубен, тому і гості зібралися з багатьох куточків країни: Житомира, Полтави, Миргородщини, Києва.

Було також багато знаних людей Лубенщини, які завітали, аби розділити радісну мить, послухати промовисту, патріотичну, часом гостру, викривальну поезію нашого знаного автора.

Серед них : керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, депутат обласної ради Руслан Ляшко, Заслужена артистка України Олена Білоконь, поетеси і давні добрі приятельки Ніна Третяк, Ніна Діденко (м. Київ).

Вітаючи Олександра Печору, міський голова Олександр Грицаєнко  відзначив особистісні якості характеру поета, що імпонують і образу його ліричного героя: це завжди чітка громадянська позиція, чесність, щирість, відкритість. Також Олександр Петрович побажав автору багатьох чудових творів натхнення для продовження написання літературних трудів. Винуватцю події було вручено пам’ятні подарунки та сувеніри з символікою рідного міста, велич та красу якого не стомлюється оспівувати Печора.

Лунали вітання зі сцени від голови районної ради Григорія Угляниці, начальника відділу культури та туризму РДА Людмили Пазенко, доньки Людмили, Заслуженого працівника культури Олександра Житинського, колег, співака і виконавця Анатолія Куценка, який був також ведучим заходу.

І звісно, звучала поезія у виконанні самого автора та його колег, які виконували пісні на слова Олександра Печори , це гурти: «Українська Швейцарія», квартет «Сузір֦’я», чоловічий вокальний ансамбль РБК, а також  Заслужена артистка України Олена Білоконь, виконавці: Анатолій Куценко, Юрій Задорожний та інші колеги творчого цеху.

До речі, остання книга Печори "На Посуллі соловейко" (пісні та пісенна поезія) була видана за сприяння міського голови Олександра Грицаєнка і вона вже "пішла в люди".
Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua