Відчути смак життя: до Дня працівників соціальної сфери

Відділення денного перебування територіального центру Лубенської міської ради створене  в 2016 році на основі реформування, коли відділення соціально-побутової адаптації та соціально-медичних послуг об’єдналися в одну структуру. Саме в цьому відділенні доброзичливі працівники допомагають відвідувачам подолати самотність, відновити життєву активність, реалізувати свої творчі здібності, провести час у дружньому колі.

Жодна людина не може передбачити, що її чекає на схилі літ. Життя вносить свої корективи в долі навіть тих, хто мав сім’ю, неабиякі статки, а потім залишився на одинці зі старістю. І надійними помічниками одиноким людям стають  соціальні працівники, робота яких сповнена гуманності, милосердя і тепла.

Всьому цьому сприяє згуртований колектив відділення на чолі досвідченого завідувача Людмили Полюлях та її надійної помічниці Олени Лапко. Адже кожний працівник усвідомлює, що його обов’язком та справою життя є піклування про тих,  хто цього потребує.

За 10 місяців поточного року відділенням надано понад 25,2 тис. різних видів соціальних послуг.

У відділенні систематично проводяться культурно-мистецькі заходи, працює «Університет ІІІ віку» та створені клуби за інтересами . Саме за ці напрямки роботи професійно відповідають Микола Кочерга та Тетяна Бондаренко.

А в особливих життєвих ситуаціях на допомогу підопічним завжди приходить кваліфікований соціальний психолог Інна Шовкопляс. Оволодіти комплексом оздоровчої фізкультури, зарядити пенсіонерів оптимізмом та енергійністю допомагає привітна медична сестра  Марина Васик.

Зараз у людей старшого покоління є гарний шанс пожити для себе, взяти від життя те, на що раніше не вистачало часу. Великим попитом у відвідувачів  користується послуга з профілактичного масажу, який уміло надають медичні сестри терцентру Людмила Бовт, Тетяна Зінченко та Вадим Чорнуцький.

Покращує якість життя підопічних і додає наснаги курсами аутотренінгів, музико-терапії та різними фізіотерапевтичними процедурами медична сестра Анна Кочинян.

Старість потребує уваги, терпимості, співчуття, тому прийом громадян у відділенні, в переважній більшості, проводять фахівець із соціальної роботи І категорії Олена Лапко та соціальний працівник Андрій Запорожець – люди яким притаманне щире та відкрите серце.

Всі працівники даного відділення та і всього терцентру вцілому об’єднують наших пенсіонерів у єдину дружню сім’ю. Разом ми відчуваємо смак життя, усі його барви і хочемо поділитися цим з якомога більшою кількістю людей.

Користуючись нагодою, напередодні професійного свята  - Дня працівників соціальної сфери, хочу щиро подякувати всіх своїх колег за професійне виконання службових обов’язків, за відданість обраній справі, за уважність до людей, доброзичливість та великі серця.

Міцного вам здоров’я, наснаги, невичерпної енергії і сил, благополуччя на довгі роки!

 

Директор ТЦСО

Наталія  Сухонос


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua