Відкрилася виставка пам’яті Миколи Соколана

Виставку відкрив міський голова Олександр Грицаєнко, добрими спогадами про свого друга поділилися з присутніми художники: Володимир Пашкевич та Валентин Мінченко, до них приєдналася Валентина Заєць (донька Тамари Заєць, завдяки якій  відбулася виставка в галереї образотворчого мистецтва), донька Миколи Соколана Олена Павлюк. На завершення відкриття пам’ять  художника вшанували хвилиною мовчання.

Соколан Микола Георгійович народився 22 листопада 1953 року в м. Лубнах, навчався в школі №8 та в художній студії при Лубенському районному будинку культури під керівництвом заслуженого працівника культури УРСР Василя Семенюти.

           Працював у художній майстерні від Полтавського художнього комбінату та на підприємствах міста Лубни художником-оформлювачем. Учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Автор персональних виставок у галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького та Вовчицькому краєзнавчому музеї імені І. І. Саєнка. Учасник Всеукраїнської виставки «Лубенська художня весна – 2015, 2018».

Помер художник 27 квітня 2019 року, похований на Новаківському кладовищі.


 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua