Відзначали лубенських енергетиків

22 грудня з нагоди професійного свята у приміщенні Лубенської філії ПАТ «Полтаваобленерго» відбулись урочистості. Трудовий колектив привітали керівники  міста та району, колеги.

За календарем  на 22 грудня випадає  професійне свято тих, від кого залежить безперебійна робота промислових підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту,  комфортний побут  та ще багато іншого, до чого  ми всі давно звикли.

І за якістю надання цих послуг Лубенська філія ПАТ «Полтаваобленерго» по праву вважається однією з кращих, що було зазначено у привітанні міського голови Олександра Грицаєнко, який відвідав трудовий колектив.

З нагоди свята кращі працівники філії  були відзначені грамотами, які Олександр Петрович вручав особисто кожному, дякуючи за професіоналізм, самовіддачу, добросовісне виконання своїх обов’язків.

Звучали вітання на адресу колективу від першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка, який також вручив відзнаки енергетикам .

У виступі начальника ЛФ ПАТ «Полтаваобленерго», заслуженого енергетика України та країн СНД Івана Слинька відчувалася гордість за свій колектив та задоволення результатами роботи всієї організації.

Свої святкові привітання підготували учні ЗОШ №1, які надсилали працівникам Лубенської філії творчі сувеніри.

 

 


Comments  

 
+5 #1 Тиразол 27.12.2017 00:01
Господи, коли вже нарешті зникне цей СОВОК?
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua