Відзначили роботу лубенських поліцейських

4 липня міський голова Олександр Грицаєнко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня української поліції, які відбулись біля Лубенського відділу поліції. З нагоди події кращі вартові закону отримали відзнаки від міської ради, райдержадміністрації, Головного управління Національної поліції області, свого керівництва.

Третій рік поспіль працівники української поліції відзначають  професійне свято. Як і  багато інших сфер, правоохоронна переживає нелегкий етап реформування. Реформа ж, як відомо, передбачає новий стиль роботи, нові можливості та перспективи. Про це говорив , звертаючись до особового складу начальник Лубенського відділу поліції, полковник поліції Володимир Кривченко.

Відзначивши труднощі та специфіку професії, він висловив тверде переконання, що лубенські поліцейські продемонструють високий рівень готовності працювати в нових умовах, а зі свого боку, пообіцяв дієву підтримку та сприяння багаточисельному колективу правоохоронців.

Про нелегкі будні охоронців правопорядку Лубен згадав у своєму зверненні міський голова Олександр Грицаєнко, який сказав:  «Громадяни нашого міста довіряють поліції, вони також завжди чекають допомоги, захисту, вони хочуть бути впевненими у власній безпеці, хочуть довіряти працівникам поліції…».

Побажавши успішної та безпечної служби, Олександр Петрович вручив кращим працівникам поліції грамоти виконкому міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у зміцнення законності, правопорядку, боротьбу зі злочинністю. Їх отримали: майор поліції Сергій Павленко, старший лейтенант поліції Ростислав Кумонок, старший сержант поліції Іван Сахно.

Не залишило поза увагою професіоналів у своїй сфері керівництво району, зокрема звучали побажання від голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, яка нагородила людей у поганах за гарну службу.

Вручено також нагороди від Головного управління Національної поліції в Полтавській області та керівництва лубенського відділу, якими відзначав начальник структури Володимир Кравченко. 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua