Почесна грамота Лубенської міської ради

УКРАЇНА

ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

( тридцять перша сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  12 квітня  2013 року

 

Про затвердження

Положення про Почесну грамоту

Лубенської  міської ради

 

З метою відзначення та стимулювання трудових колективів, громадських та творчих організацій, окремих працівників, які досягли значних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій, освітній, спортивній, громадській та інших сферах діяльності, зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, мають інші заслуги перед громадою міста   Лубен, керуючись ст. 25, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

міська рада  вирішила:

 

1.  Затвердити Положення про Почесну грамоту Лубенської  міської ради (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську мандатну комісію, з питань депутатської діяльності, етики та регламенту.

 

 

Міський голова                                                                  О.П.Грицаєнко

 

 

 

                                                                                                               Додаток

                                                                                              до рішення міської ради

                                                                                              від 12.04.2013 року

 

Положення

про Почесну грамоту  Лубенської міської ради

 

1. Загальні положення

 

         1.1. За значні заслуги перед територіальною громадою міста Лубни, за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, культурної, економічної, соціальної сфери міста Почесною грамотою Лубенської міської ради ( далі по тексту – Почесна грамота) можуть відзначатися:

- громадяни України;

- громадяни інших держав;

- особи без громадянства;

-  колективи організацій, установ та підприємств;

- органи місцевого самоврядування та виконавчої влади усіх рівнів та їх працівники.

1.2. Почесна грамота Лубенської міської ради є формою відзначення органів місцевого самоврядування та виконавчої влади усіх рівнів та їх працівників, відзначення та заохочення трудових колективів, організацій, підприємств, установ, а також окремих осіб, які досягли значних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчий, спортивній діяльності, а також мають особисті професійні досягнення, внесли вагомий внесок у створення матеріальних та духовних цінностей, або мають інші заслуги перед громадою міста Лубни.

 

2. Порядок представлення до нагородження

Почесною грамотою

 

2.1.Відзначення Почесною грамотою Лубенської міської ради може ініціюватися міським головою, секретарем міської ради, депутатом або групою депутатів міської ради, трудовими колективами, громадськими організаціями тощо шляхом надання відповідного подання на розгляд міської ради.

2.2.Рішення про відзначення Почесною грамотою Лубенської міської ради приймається на пленарному засіданні  міської ради.

2.3.У поданні  має бути зазначено: прізвище, ім'я, по батькові кандидатури, повна назва займаної посади відповідно до запису в трудовій книжці, підстави для подання на нагородження, назва нагороди, до якої представляється особа (особи) або колектив, дата проведення нагородження, прізвище, ім'я, по батькові виконавця, контактний телефон.

2.3.1.До подання додається характеристика, оформлена за такими вимогами: назва документа «ХАРАКТЕРИСТИКА», прізвище, ім'я, по батькові (за паспортними даними), посада (за штатним розписом), місце роботи – посередині сторінки. Дата народження, освіта (повна вища, базова вища із зазначенням повної назви вузу та року його закінчення, спеціальності за дипломом), наявність наукового ступеня, вченого звання, загальний стаж роботи, стаж служби в органах місцевого самоврядування або державної служби (для посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців) – у правому верхньому кутку.

Текст характеристики повинен мати: стислий опис трудової діяльності,

відомості про виробничі, наукові та інші досягнення, конкретні заслуги особи, інформацію про отримані нагороди із зазначенням дати нагородження, інші заохочення. Характеристику підписує керівник суб’єкта господарювання, вказується дата підписання, підпис засвідчується печаткою.

Подання відхиляються в разі порушення визначеної періодичності нагородження, порушення терміну подачі клопотання або при його неналежному оформленні.

2.4. Проект рішення про відзначення Почесною грамотою Лубенської  міської ради готується організаційним відділом виконавчого комітету міської ради за наявністю усіх необхідних документів.

2.5. Подання на відзначення Почесною грамотою Лубенської міської ради, запрошення на свято та усі потрібні документи повинні надаватися не пізніше ніж за 30 днів до чергового пленарного засідання Лубенської  міської ради  для своєчасної підготовки відповідного проекту рішення міської ради у терміни, які визначені Регламентом міської ради.

2.6. Нагороджені Почесною грамотою Лубенської міської ради знову можуть бути вшановані цією відзнакою за нові заслуги, але не частіше одного разу на рік.

2.7. У трудовій книжці особи, яка відзначена Почесною грамотою Лубенської  міської ради, відповідною кадровою службою робиться запис із зазначенням дати и номера рішення.

2.8. Вручення Почесної грамоти Лубенської міської ради проводиться, як правило, за урочистих обставин під час заходів з нагоди державних і професійних свят, пам'ятних та ювілейних дат, у виконавчому комітеті міської ради або на підприємстві, установі, організації під час проведення загальних зборів трудового колективу.

 

3. Опис Почесної грамоти

 

3.1. Почесна грамота виготовляється з високоякісного паперу формату АЗ,  складеного вертикально навпіл по лінії довгої сторони.

3.2. На лицьовій стороні Почесної грамоти, обрамленої золотистою  рамкою, у верхній її частині міститься зображення  Герба міста Лубен  та розміщені слова "Лубенська міська рада ". В центрі розміщено тиснене фарбою золотистого кольору напис "Почесна грамота".

3.3. На лівій внутрішній частині Почесної грамоти в центрі розміщено зображення пам'ятника давньоруському воїну — захиснику  на тлі малинового стягу міста Лубен.

На правій внутрішній частині Почесної грамоти вгорі розміщено нагрудний знак Почесної грамоти та напис: "Лубенська міська рада  нагороджує Почесної грамотою". 

На правій внутрішній частині Почесної грамоти після слів " Почесною грамотою" вписуються: прізвище, ім'я, по-батькові та посада нагороджуваної особи або назва підприємства та прізвище його керівника, а також відомості, за що вони нагороджуються. 

3.4. Почесна грамота Лубенської міської ради скріплюються підписом міського голови та гербовою печаткою Лубенської міської ради.

В нижній частині Почесної грамоти розміщені слова "м. Лубни" та дата (рік) нагородження, порядковий номер.

3.5. Вручають Почесну грамоту з нагрудним знаком. Нагрудний знак носиться на грудях зліва .

3.6. Роздрук, облік і реєстрація Почесних грамот Лубенської міської ради здійснюється організаційним відділом виконавчого комітету міської ради.

4.Опис нагрудного  знака  Почесної грамоти

 4.1. Нагрудний  знак  до Почесної грамоти Лубенської міської ради виготовляється методом штампування за допомогою оснастки 3-х вимірної формообразуючої, обсічного криволінійного штампу.         

         4.2. Основою нагрудного знаку  є картуш, золотого кольору, на який покладено щит – символ міського самоврядування з гербом міста Лубни, золотого кольору та башту – символ міста, цегла якого покрито срібним кольором. Елементи герба розфарбовано акриловими англійськими емалями, згідно опису герба міста Лубни  (тринадцятої сесії двадцять першого скликання від 24.09.1992 року).

По краю картуш обвитий лавровими вінками, срібного кольору, та прикрашено стрічками – прапора України – по центру, та прапора міста Лубни – зверху та знизу.

На верхній стрічці розміщено напис: “ПОЧЕСНА ГРАМОТА”, а на нижній стрічці розміщено напис: “МІСЬКОЇ РАДИ”

4.3. Нагрудний знак виготовлено в одну деталь, розміром 25*30мм. Матеріал виготовлення – мідь, покрита гальванічним золотом та сріблом.

4.4. На зворотному боці Нагрудного знаку – застібка – гвинт, яким знак кріпиться  до одягу.

           4.5. Знизу Відзнаки розміщено порядковий трьох розрядний номер, починаючи з 001.

 

5.Опис посвідчення до нагрудного знаку Почесної грамоти

 

5.1. Посвідчення до нагрудного знаку  Почесної грамоти представляє собою книжечку - розгортку, розміром 160*110мм (в розгорнутому вигляді), обтягнуту штучною шкірою червоного кольору.

         5.2. На лицьовому боці посвідчення  угорі розміщено малий герб України – ТРИЗУБ, посередині напис: ПОСВІДЧЕННЯ. Всі нанесення виконані золотом.

Внутрішня сторона посвідчення виконана з картону, та несе інформаційну функцію.

 

Секретар міської ради                                                                            І.І.Карпець

Додати коментар


Захисний код
Оновити

МІСТО Відзнаки Лубенської міської ради Почесна грамота Лубенської міської ради

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: МІСТО Відзнаки Лубенської міської ради Почесна грамота Лубенської міської ради

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua