Випускники «Університету третього віку» отримали сертифікати про закінчення навчання

Слухачів «Університету третього віку» привітала із закінченням навчального року директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради Наталія  Сухонос та вручала подяки   викладачам-волонтерам «Університету третього віку». Вона також зазначила, що освіта для літніх людей – це можливість отримання нових знань,  розширення  коло спілкування, з користю проводження  дозвілля.

Від імені викладачів Університету до своїх випускників та присутніх у залі звернувся Олександр Семака, лікар-інтерн комунального підприємства «Комунального некомерційного підприємства Лубенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги». Він побажав міцного здоров’я,  добробуту  та  активного довголіття.

Старостам факультетів про закінчення навчання вручили сертифікати:

Ніна Василенко староста факультету «Хорового та вокального співу»; Ганна Полонська, староста факультету «Основ медицини та здорового способу життя», Тама Єфімова,  староста «Культурно  просвітницького» факультету,Олег Мисюра, староста факультету «Хореографії», ВіраГеращенко , староста факультету «Права», Ольга Помаз, староста  факультету «Основи акторської майстерності» та Ганна Міняйло, староста факультету «Психології», вона до того ж подякувала  викладачам-волонтерам, привітала випускників Університету та  поділилася яскравими враженнями, які були протягом року.

Завершився святковий захід концертною програмою, під час якої були виступи  слухачів  факультету «Хорового та вокального співу», факультету «Хореографії» та факультету «Основ акторської майстерності». Вони привітали випускників Університету третього віку танцювально-музикальними подарунками у власному виконанні.

 

Завідувач відділення

денного перебування

Полюлях Людмила

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua