Вітаємо фольклорний ансамбль "Мальви" з творчим ювілеєм!

Під гучні оплески присутньої аудиторії винуватці події з’являються на сцені і виконують пісні «Ой вийшов місяць із-за хмари», «Вогні Лубен» та інші , демонструючи красу, неповторність та милозвучність живого народного виконання.

Міський голова Олександр Грицаєнко, вітаючи учасниць колективу з ювілеєм, відзначив їхню виконавську майстерність, ентузіазм, самовідданість, безмежну любов до пісні, що її плекають та невтомно популяризують . Побажавши «Мальві» нових творчих злетів та подякувавши за творчість, Олександр Петрович відзначив подяками виконавчого комітету Лубенської міської ради кожну співачку за активну життєву позицію, вагомий внесок у відродження української пісні, тісну співпрацю з територіальним центром та з нагоди 5-ої річниці створення.

Серед прихильників творчості голосистих лубенок депутат обласної ради Руслан Ляшко, за сприяння якого відтепер у артистів терцентру буде новий баян. Музичний інструмент для ювілярів придбав голова наглядової ради ПАТ «Лубенський молокозавод», відомий меценат, Заслужений артист України Володимир Дорош. У вмілих руках художнього керівника Миколи Кочерги, якому поважні гості передали подарунок, він зазвучав по-особливому.

До привітань приєднувався помічник депутата обласної ради Олександра Сірика  Анатолій Куценко. Нові cценічні костюми для учасниць «Мальви» були придбані саме за фінансової підтримки Олександра Сірика, допоміг також народний депутат України Костянтин Іщейкін.

Багато теплих слів на адресу фольклорного ансамблю-ювіляра звучало від депутата міської ради, директора терцентру Наталії Сухонос, яка теж з приємністю вручила грамоти  з нагоди події.

Творчі привітання звучали також від хору «Родослав» (керівник Олександр Житинський), хору ветеранів «Зустріч» (керівник Микола Кочерга), депутата міської ради Катерини Скуратовської  та вокального колективу «Берегиня», приєдналася колега, голова ГО Союзу жінок України «За майбутнє дітей» Ніна Махно.

А потім у приміщенні музичної школи ще довго звучала неповторна українська пісня та аплодисменти зачарованої аудиторії.Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua