Вітаємо лубенських художників- членів НСХУ!

Цьогоріч День художника став знаковим для лубенських митців Володимира Мірошниченка, Аліни Гончарової-Цівінської та Олександра Василенка. Якраз у дні відзначення професійного свята на усіх чекала приємна подія – прийняття до НСХУ.

Урочисто та велелюдно було на засіданні НСХУ з нагоди цієї події, що відбулося 6 жовтня у Центральному будинку художника столиці за участю голів обласних спілок, адже такого почесного звання удостоїлось  всього 7 майстрів пензля області, з яких 3 – лубенці.

Підтримав наших митців міський голова Олександр Грицаєнко, який привітав уже добре відомих та визнаних у Лубнах авторів самобутніх полотен разом з головою правління ПООНСХУ Юрієм Самойленком. На думку Олександра Петровича, таке визнання сприятиме активному культурно- мистецькому, духовному розвитку життя Лубенщини та зміцненню міжрегіональних зв’язків у даному напрямку.

Адже до цього часу місто пишалося лише одним дійсним членом НСХУ – Василем Семенютою, який вже, на жаль, відійшов у вічність. Натомість, відтепер плеяда самобутніх митців відомої Національної спілки збагатилась новими іменами, і певно, це не межа, адже успіх колег творчого цеху, безсумнівно, надихне наших живописців на нові цікаві роботи, а значить, і на нові перемоги та визнання.

А вже 8 жовтня усіх нових членів Національної спілки художників України з Полтавщини вітали у обласному художньому салоні, де на честь останніх було сказано багато добрих слів, а їхні творчі здобутки високо оцінено.

Тож радіємо успіхам лубенців всією громадою і чекаємо на нові яскраві виставки їхніх робіт.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua