Вітаємо з перемогою!

25 березня у залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” урочисто стартував ІV етап ХХI Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. На змагання з економіки прибуло 25 команд, 108 учасників. Серед них і наша землячка, учениця 11 класу спеціалізованої школи №6 Марія Марініченко, яка виборола перемогу в  Полтавській області. Тож змагалися найкращі знавці економічних наук, майбутні експерти, які піднімуть економіку України на світовий рівень. Вони з’їхалися з усіх куточків України, щоб у нелегких і вирішальних перегонах визначити переможців.

Надія Гражевська, голова журі, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, вітаючи учасників змагань наголосила, що за час проведення ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки відбулися значні суттєві зміни – формування інформаційного-цифрового суспільства, віртуалізація багатьох сфер життя, геополітичні зрушення, які не лише породжують небачені раніше можливості, а й викликають безпрецедентні загрози суспільству. Тому завдання  учасників олімпіади – майбутніх економістів – вирішувати ці питання, які, немов снігова лавина, штурмують країни. Орієнтуючись на економіку передових країн, ми повинні примножувати і берегти власні традиції, цінувати досвід минулих поколінь, збагачуючи його креативними здобутками. Олімпіада дозволяє демонструвати не лише знання, а відстоювати погляд на ту чи іншу проблему, знаходити шляхи розв’язання та втілювати власні новаторські розробки.

Результати цього надзвичайно складного конкурсу підведено. Перше абсолютне місце в ньому виборола саме наша талановита землячка Марія  Марініченко. Тож щиро вітаємо її та вчителя економіки, Заслуженого вчителя України Ворожбит Ніну Миколаївну, яка підготувала Марію до олімпіади. Нехай ще багато перемог буде на вашому життєвому шляху. Лубни пишаються вами!

Гарні новини продовжуть надходити. IV (заключний) етап Всеукраїнської олімпіади з географії відбувся цими днями у Тернополі. Серед 147 кращих юних знавців географії була й учениця 8 класу Лубенської спеціалізованої школи №6 Єлизавета Яковенко. Юна лубенка змогла підтвердити надзвичайно високий рівень своїх знань. Рішенням журі, до складу якого було запрошено 52 провідних наукових та педагогічних працівники Єлизаветі присуджено ІІІ місце. Вітаємо її та вчителя географії, заступника директора школи з науково-методичної роботи Соколовську Оксану Петрівну з цією перемогою.

Пишаємося лубенцями, які прославляють наше місто далеко за його  межами.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua