Вітаємо з початком нового навчального року!

2 вересня у нашому місті, як і в інших школах України, розпочався новий навчальний рік. День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом з тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше йде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.


Вже традиційно в перший день навчального року у навчальних закладах нашого міста відбувається святкова лінійка, де лунає перший дзвоник. Майже в кожній лубенській школі ці заходи відбуваються тепер у новому форматі: для учнів проводять цікаві ігри, майстер-класи, подорожі-знайомства з навчальним закладом, тощо.

Цього року за парти в Лубнах сіло  понад 4800 учнів. І серед них рекордна за останні п’ять років кількість першокласників – 550 (20 класів). Варто нагадати, що минулого року в Україні стартували зміни в середній освіті, і найбільш відчутними вони стали у початковій школі. За принципами Нової української школи другий рік працюють і лубенські педагоги.

Не обійшлося й без подарунків до Дня знань – у спеціалізованій школі №6  відкрито новий сучасний спортивний майданчик із штучним покриттям. Міський голова Олександр Грицаєнко, вітаючи присутніх, зазначив, що такі майданчики – вимога часу. Здоров’я дітей – це найголовніший скарб і влада буде неодмінно сприяти тому, щоб сучасні майданчики з’являлися у кожному навчальному закладі. А учням, їх батькам та вчителям побажав міцного здоров’я, впевненості у власних силах та  прагнення до нових знань.

Проте, у кожній школі та навчальному закладі впродовж канікул відбулося чимало змін: навчальні аудиторії відремонтовані, проведено оновлення інвентаря, частково закуплені нові меблі та обладнання. Тож, сподіваємося, що новий навчальний рік буде вдалим для лубенських школярів і ознаменується новими перемогами.

Нехай же  цьогорічний початок навчального року буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!


]">

]">

]">

]">

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua