Влада вітала рятувальників Лубенщини

14 вересня влада міста та району привітала колектив особового складу 18-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Лубен 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Полтавській області. З нагоди професійного свята – Дня рятівника кращі були відзначені грамотами та пам’ятними знаками.

Спершу перед особовим складом виступив начальник Лубенського відділу Управління ДСНС Володимир Башлій, який привітав колег, подякував за віддану службу та оголосив наказ ГУ ДНСН України  в Полтавській області про заохочення та про присвоєння чергових звань окремим рятівникам, про нагородження з нагоди свята .

З вітальним словом до чоловіків у погонах звернувся міський голова Олександр Грицаєнко, який  вручив грамоти виконавчого комітету Лубенської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підтримання боєготовності підрозділу, ліквідацію наслідків надзвичайних подій і ситуацій та з нагоди професійного свята. Такі відзнаки з рук Олександра Грицаєнка отримали  вогнеборці-рятівники: Олександр Лисенко, Олександр Коляда, Олег Сай, Роман Ракецький, Дмитро Васильченко.

Колектив особового складу привітала голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко та голова ОТГ Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, до побажань та вручення нагород долучився голова відокремленого підрозділу «Спілка офіцерів України» Микола Іващенко, ветерани праці.


 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua